Obecnie rozmawiamy o:

Znakomita restauracja

gorący temat

FARBA A UTLENIACZ

godzinę temu

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PROVIDENT-Praca

20 wrz 2011 - 13:40:50

Cytat
Ajjc
Cytat
meggi20
ja bym tam nie chciała pracowac w pseudo banku który żeruje na naiwnych ludziach i zdziera z nich kase :/

szkoda slow moja znajoma wziela kredyt tam:) wziela 1500 a musi splacic 3000 ;) koszmar! w dodatku duzo ludzi nie placi, a kolejna polowa po 20 zl tygodniowo a maja np placic tygodniowo 120.:)


to nie firma tylko zlodzieje wg mnie!

Jacy złodzieje??? Wszytkie zasady, procenty masz napisane czarno na białym

PROVIDENT-Praca

20 wrz 2011 - 13:42:00

Nie jest to taka zla praca .. można sobie dorobić... zresztą Ty ustalasz terminy i godziny zbiorki

PROVIDENT-Praca

20 wrz 2011 - 13:46:25

Cytat
Ajjc
Cytat
meggi20
ja bym tam nie chciała pracowac w pseudo banku który żeruje na naiwnych ludziach i zdziera z nich kase :/

szkoda slow moja znajoma wziela kredyt tam:) wziela 1500 a musi splacic 3000 ;) koszmar! w dodatku duzo ludzi nie placi, a kolejna polowa po 20 zl tygodniowo a maja np placic tygodniowo 120.:)


to nie firma tylko zlodzieje wg mnie!

arunki umów są jasne i czytelne, ludzie doskonale wiedzą ile muszą spłacić, przecież to jest napisane w umowie.. ludzie chyba czytać potrafią.

PROVIDENT-Praca

20 wrz 2011 - 13:48:24

był już kiedyś o Providencie bardzo obszerny wątek, poszukaj ;)

PROVIDENT-Praca

20 wrz 2011 - 13:49:02

Śmieszą mnie ludzie! Nabiorą kredytów nie spłacają albo spłacaja po 10 zl. Ludzie kasy było potrzeba to wiedzieli gdzie się zgłosić. Warunki są znane! Spłacac jak sie kredytów zachciało a nie gadać ze złodzieje. Nikt nikogo do niczego nie zmusza!

PROVIDENT-Praca

20 wrz 2011 - 13:51:16

Cytat
blackmamba
Cytat
Ajjc
Cytat
meggi20
ja bym tam nie chciała pracowac w pseudo banku który żeruje na naiwnych ludziach i zdziera z nich kase :/

szkoda slow moja znajoma wziela kredyt tam:) wziela 1500 a musi splacic 3000 ;) koszmar! w dodatku duzo ludzi nie placi, a kolejna polowa po 20 zl tygodniowo a maja np placic tygodniowo 120.:)


to nie firma tylko zlodzieje wg mnie!

arunki umów są jasne i czytelne, ludzie doskonale wiedzą ile muszą spłacić, przecież to jest napisane w umowie.. ludzie chyba czytać potrafią.
czytac potrafia, jednak czy ze zrozumieniem? Tak jak z tym watkiem..pytanie o prace a odpowiedzi na temat pozyczek udzielanych przez firme. Na dodatek wypowiedzi oparte głownie na plotkach, bo cos tam ktos kiedys komus...zadnych racjonalnych wypowiedzi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-20 13:51 przez witadag.

PROVIDENT-Praca

20 wrz 2011 - 20:29:45

Cytat
MaszaGudicz
Cytat
ilhami
Ja też już dawno dawno temu miałam tą nieprzyjemność brać tam pożyczkę z mężem, nie dużo bo tylko 600 złotych.. Taka była sytuacja u nas nieciekawa i nie było wyjścia.. Spłacałam sobie regularnie co tydzień, chyba po 50 złotych taką ratę miałam.. Ale prawdziwego szoku doznałam, jak mąż w końcu dostał zaległą wypłatę i chcieliśmy resztę jaka nam tam została do spłacenia, wpłacić jednorazowo... Przedstawicielka wręcz na nas napadła, że odbieramy jej zarobek, że spłacać nalezy w ratach itd... Co się potem okazało, jeżeli chce się spłacić jednorazowo wszystko to oni coś tam tracą na tym...
Jest tak bo bank, czy pożyczkodawca musi szukać następnej osoby, która zechce pożyczyć pieniądze.
Super firma ten Provident. Pracować dla Providenta to marzenie każdej księgowej, niestety nie każdemu dają szansę zatrudnienia.
Trzeba mieć rower i kartę rowerową.

Nie chcę tu nikogo bronić, ale nie wierzcie we wszystko co piszą. Pożyczkę u nas można spłacić w całości bez oprocentowania do 10 dni od zawarcia umowy. A jeśli klient ma życzenie spłacić swoją pożyczkę kilka tygodni wcześniej niż okres na jaki umowa była zawierana, może to zrobić bez problemu. I to nie prawda, że firma traci pieniądze, bo tak jak mówię, tak czy siak musi spłacić wszystko z odsetkami, nie licząc małego rabatu zależnego od wysokości pożyczki.

PROVIDENT-Praca

20 wrz 2011 - 20:46:41

dajcie spokój, do moich sąsiadów (rodzina wielodzietna) provident przyjeżdżał co 2 dni przez jakieś 2 tyg.. pewnie najpierw wzięli kredyt, ale spłata nie była już taka prędka, współczuje tej przedstawicielce takich klientów

zweryfikowana
Posty: 1.087
Ostrzeżenia: 1/5

PROVIDENT-Praca

20 wrz 2011 - 20:52:24

po cholere brac kredyt jesli sie nie ma za co splacac?? nie lepiej co miesiac wplacac na lokate nawet po te glupie 20 zl??? cos zawsze urosnie i za jakis czas sie uzbiera na wymarzony cel .... i praca tez jest nawet tymczasowa :):) zeby miec na zycie :):) bo duzo tu osob sie wypowiada ze niektorzy biora kredyt na zycie .... no kurde jak sie chce pracowac odrazu na stanowisku za godzine platna ze 20 zl to sorrryy:):) ja studjuje i zapierdzielam za 5 zl w tesco ... kiedys w sklepie w dzien probny nie dostalam za h nawet 4 zlotych :)

PROVIDENT-Praca

21 wrz 2011 - 08:55:12

Wiadomo, że przedstawiciele mają niekiedy przerąbane z takimi klientami, zwłaszcza, jak się przejmie rejestr po innym przedstawicielu, ale chcę Wam powiedzieć, że wiele zależy od przedstawiciela, ponieważ to my tak naprawdę decydujemy o tym komu i ile udzielić. Jeśli praca takiego przedstawieciela polega tylko na tym,żeby byle komu wcisnąć pożyczkę, to nie jest dobrym pracownikiem. Tak samo jak w przypadku klienta nie sztuka wziąć a potem nie mieć z czego płacić, tak samo w przypadku przedstawiciela nie sztuka udzielić byle komu, a potem chodzić i całować klamkę, bo jakby nie było z tego mamy zarobek.

PROVIDENT-Praca

21 wrz 2011 - 16:50:48

Cytat
KaRgA
Cytat
MaszaGudicz
Cytat
ilhami
Ja też już dawno dawno temu miałam tą nieprzyjemność brać tam pożyczkę z mężem, nie dużo bo tylko 600 złotych.. Taka była sytuacja u nas nieciekawa i nie było wyjścia.. Spłacałam sobie regularnie co tydzień, chyba po 50 złotych taką ratę miałam.. Ale prawdziwego szoku doznałam, jak mąż w końcu dostał zaległą wypłatę i chcieliśmy resztę jaka nam tam została do spłacenia, wpłacić jednorazowo... Przedstawicielka wręcz na nas napadła, że odbieramy jej zarobek, że spłacać nalezy w ratach itd... Co się potem okazało, jeżeli chce się spłacić jednorazowo wszystko to oni coś tam tracą na tym...
Jest tak bo bank, czy pożyczkodawca musi szukać następnej osoby, która zechce pożyczyć pieniądze.
Super firma ten Provident. Pracować dla Providenta to marzenie każdej księgowej, niestety nie każdemu dają szansę zatrudnienia.
Trzeba mieć rower i kartę rowerową.

Nie chcę tu nikogo bronić, ale nie wierzcie we wszystko co piszą. Pożyczkę u nas można spłacić w całości bez oprocentowania do 10 dni od zawarcia umowy. A jeśli klient ma życzenie spłacić swoją pożyczkę kilka tygodni wcześniej niż okres na jaki umowa była zawierana, może to zrobić bez problemu. I to nie prawda, że firma traci pieniądze, bo tak jak mówię, tak czy siak musi spłacić wszystko z odsetkami, nie licząc małego rabatu zależnego od wysokości pożyczki.


To trochę chamskie.. W banku spłacając wcześniej nie płaci się za ten czas odsetek (pomijając, jak umowa jest skonstruowana, że odsetki spłaca się głównie na początku;p). No ale jak się na coś takiego decyduje świadomie, to nie złodziejstwo a zwyczajna głupota biorącego pożyczkę..

PROVIDENT-Praca

22 wrz 2011 - 07:56:34

Zawsze można wybrać opcję pakietu przelew. Głupota czy nie, ludzie potrafią czytać.

PROVIDENT-Praca

22 wrz 2011 - 08:06:59

Cytat
KaRgA
Zawsze można wybrać opcję pakietu przelew. Głupota czy nie, ludzie potrafią czytać.
Niestety najczesciej bez zrozumienia...a potem firma jest złodziejska. Zawsze musi byc ktos winny, ale kiedy jest nagla potrzeba to jest wszystko ok...

PROVIDENT-Praca

22 wrz 2011 - 08:13:40

ja słyszałam ze jak jeden koleś z porvidentu nachodził jednego klienta to go porąbał i trzymał w piwnicy bo nie miała czy zapłacić -potem sie przyznał

niezweryfikowana
Posty: 734
Ostrzeżenia: 1/5

PROVIDENT-Praca

22 wrz 2011 - 08:19:35

Cytat
KaRgA
Zawsze można wybrać opcję pakietu przelew. Głupota czy nie, ludzie potrafią czytać.

Dziwne,że zawsze? Moja ciotka chciała u nich pieniądze opcją przelew to usłyszała ' system nie wygenerował dla Pani pożyczki',ale z dostawa do domu wygenerował. Smieszne:) Z dostawa do domu jest wyższy procent,a przelew jest to minimalny %:) także nie pisz,że zawsze :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sekretarka zarządu - rozmowa kwalifikacyjna