Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 08:09:05

Dostalam propozycje pracy w PROVIDENCIE jako przedstawiciel.Zbieralam juz troszke informacji na ten temat ale chcialabym poznac Wasza opinie,moze sa wsrod nas przedstawicielki,byłe przedstawicielki i moga podzielic sie swoimi spostrzezeniami :)

zweryfikowana
Posty: 230
Ostrzeżenia: 1/5

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 08:10:38

moja mama pracuje w providencie, na początku zarabiała 3 zł tygodniowo;) ale im masz większą liczbę klientów tym więcej zarabiasz, teraz zarabia 600 zł tygodniowo;)

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 08:11:54

wlasnie,podobno dopoki nie ma klientow jest ciezko ;)Jednak boje sie czy pogodze swoja prace z dodatkowa wlasnie w providencie :)

zweryfikowana
Posty: 230
Ostrzeżenia: 1/5

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 08:16:06

moi rodzice jeżdżą razem na zbiórki, mama nie ma prawka i zawsze czeka na tete aż z pracy wróci;) także myślę, że pory jeżdżenia po klientach możesz sobie ustalić wedle Twojego widzi mi sie;)

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 08:17:20

ja bym tam nie chciała pracowac w pseudo banku który żeruje na naiwnych ludziach i zdziera z nich kase :/

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 08:20:54

Cytat
meggi20
ja bym tam nie chciała pracowac w pseudo banku który żeruje na naiwnych ludziach i zdziera z nich kase :/

szkoda slow moja znajoma wziela kredyt tam:) wziela 1500 a musi splacic 3000 ;) koszmar! w dodatku duzo ludzi nie placi, a kolejna polowa po 20 zl tygodniowo a maja np placic tygodniowo 120.:)


to nie firma tylko zlodzieje wg mnie!

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 08:21:07

Cytat
meggi20
ja bym tam nie chciała pracowac w pseudo banku który żeruje na naiwnych ludziach i zdziera z nich kase :/
Ale nikt nie kaze nikomu brac tam pozyczki.Chociaz dla niektorych ludzi jest to chwilami jedyne wyjscie z sytuacji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-09 08:26 przez aga3131.

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 08:25:01

provident bleh:/ zlodzieje

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 08:26:06

Moja znajoma tam pracaowała. Z tego co mówiła, najgorsze jest egzekwowanie późniejszych płatnosci...ludzie nie wpuszczali jej do domów, zdażyło się też, że poszczuli ja psem :/

zweryfikowana
Posty: 230
Ostrzeżenia: 1/5

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 08:26:33

Cytat
Ajjc
Cytat
meggi20
ja bym tam nie chciała pracowac w pseudo banku który żeruje na naiwnych ludziach i zdziera z nich kase :/

szkoda slow moja znajoma wziela kredyt tam:) wziela 1500 a musi splacic 3000 ;) koszmar! w dodatku duzo ludzi nie placi, a kolejna polowa po 20 zl tygodniowo a maja np placic tygodniowo 120.:)


to nie firma tylko zlodzieje wg mnie!

dokładnie;) złodzieje;) moja mama już niedługo odchodzi, chociaż ma takich klientów, którzy mają pieniądze i płacą, ale zdarzały sie osoby które płaciły po 5, 10 zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-09 08:27 przez mika2543.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 08:30:49

Cytat
mika2543
Cytat
Ajjc
Cytat
meggi20
ja bym tam nie chciała pracowac w pseudo banku który żeruje na naiwnych ludziach i zdziera z nich kase :/

szkoda slow moja znajoma wziela kredyt tam:) wziela 1500 a musi splacic 3000 ;) koszmar! w dodatku duzo ludzi nie placi, a kolejna polowa po 20 zl tygodniowo a maja np placic tygodniowo 120.:)


to nie firma tylko zlodzieje wg mnie!

dokładnie;) złodzieje;) moja mama już niedługo odchodzi, chociaż ma takich klientów, którzy mają pieniądze i płacą, ale zdarzały sie osoby które płaciły po 5, 10 zł

kiedys sie zastanawialam jakim wogole prawem daja oni pozyczki dla ludzi ktorzy nie pracuja;) dowiedzialam sie ze pozniej trudno sciagnac dlugi od ludzi ktorzy nie placa

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 08:33:26

dają ludziom którzy nie pracują bo póniej ściagaja w dramatyczny sposob przynajmniej brat meza mojej siiostry wzial u nich na rozkrecenie biznesu 10tys.zl. nie wyszlo mu nie mial z czego splacac to zjwili sie jacys faceci u niego i go pobili ze jak natychmiast nie odda pieniedzy to go zabija sparwe zglosil na policje ale oni jakby w ogole nie instnieli i w ogole i ciagle dostawal podrozki w koncu oddal kase do providentu jeszcze mu odsertki naliczyli z 4tys. i wszystko sie skonczylo dopiero


to sa bandyci zlodzieje i w ogole!

zweryfikowana
Posty: 230
Ostrzeżenia: 1/5

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 08:33:52

Cytat
Ajjc
Cytat
mika2543
Cytat
Ajjc
Cytat
meggi20
ja bym tam nie chciała pracowac w pseudo banku który żeruje na naiwnych ludziach i zdziera z nich kase :/

szkoda slow moja znajoma wziela kredyt tam:) wziela 1500 a musi splacic 3000 ;) koszmar! w dodatku duzo ludzi nie placi, a kolejna polowa po 20 zl tygodniowo a maja np placic tygodniowo 120.:)


to nie firma tylko zlodzieje wg mnie!

dokładnie;) złodzieje;) moja mama już niedługo odchodzi, chociaż ma takich klientów, którzy mają pieniądze i płacą, ale zdarzały sie osoby które płaciły po 5, 10 zł

kiedys sie zastanawialam jakim wogole prawem daja oni pozyczki dla ludzi ktorzy nie pracuja;) dowiedzialam sie ze pozniej trudno sciagnac dlugi od ludzi ktorzy nie placa

racja, u nich wystarczy mieć skończone 18 lat;/ moja mama jak zaczynała miała ciężko, ludzie drzwi nie otwierali, nie płacili, uciekali przed nią;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 08:39:12

i co oni wtedy ropbia? tylko nasylaja zbirow! bo zaden sad podejrzewam ich nie poprze! z tego co slyszalam od samej przedstawicielki providenta malo kiedy wogole oddaja do sadu, znajoma placi 10 zl tygodnio teraz i wiecznie do niej wydzwaniaja bo co wiecej moga? placi, placi, nie uchyla sie od placenia, placi na ile ja jest stac teraz.

zweryfikowana
Posty: 230
Ostrzeżenia: 1/5

PROVIDENT-Praca

09 wrz 2009 - 08:52:51

tak, oni tylko dzwonią, a niestety ludzie płacą takie kwoty na ile ich stać, no i jeszcze jak ktoś nie płaci to przyjeżdża kierownik z wyższym kierownikiem i udzielają reprymendy, wiem, bo jak wpadnę do mamy to opowiada co tam u nich się dzieje;) chociaż nie powinna bo może wylecieć przez to z pracy;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca katowice?