Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

biznes plan

02 wrz 2009 - 21:38:53

My zakładaliśmy na pracowni jakiejś tam biznes Plan.. uczyliśmy sie po prostu zakładdać i rządzić własną firmą.. Zakładaliśmy sklepy bądz hurtownie i sporzadzalismy fa vat itp.. taka zabawa przez 5 godzin(bo tyle trwaly te lekcje) przez caly rok.. ja miałam sklep papierniczy "kredlik" mam jeszcze ten biznes plan ale tutaj to za duzo pisania ;/ moim zdaniem nie jest latwo co wykonac.. te wszystkie obliczenia itp.. ale jak troche poszukasz i popytasz kogod z ekonomi napewno ci pomoze :)

biznes plan

02 wrz 2009 - 21:44:07

Cytat
aneczka8916
My zakładaliśmy na pracowni jakiejś tam biznes Plan.. uczyliśmy sie po prostu zakładdać i rządzić własną firmą.. Zakładaliśmy sklepy bądz hurtownie i sporzadzalismy fa vat itp.. taka zabawa przez 5 godzin(bo tyle trwaly te lekcje) przez caly rok.. ja miałam sklep papierniczy "kredlik" mam jeszcze ten biznes plan ale tutaj to za duzo pisania ;/ moim zdaniem nie jest latwo co wykonac.. te wszystkie obliczenia itp.. ale jak troche poszukasz i popytasz kogod z ekonomi napewno ci pomoze :)


pewnie nie masz wersji na kompie?

biznes plan

02 wrz 2009 - 21:46:49

ja kiedys kolezance pisalam biznes plan sklepiku szkolnego ale wątpie ze mam go na komputerze, jak znajde to sie odezwe ; )

biznes plan

28 wrz 2009 - 11:42:03

Hey dziewczynki :)
Przepraszam że się wtrącę ale również potrzebuje biznes plan na Ekonomikę :/
Szukałyśmy z koleżankami w internecie ale nie ma żadnych gotowców a jak jak coś to trzeba płacić SMS od 10 do 35 zł :/
Pani nasza nie za bardzo nam wytłumaczyła jak go napisac, ponieważ za bardzo uczyc to ona nie potrafi :/
I pytanko czy ma może któraś z Was jakiś? Może któraś tez pisała taki w technikum ??

biznes plan

28 wrz 2009 - 11:45:48

a co za porblem wziasc z googli i cos pozmieniac ? troche kreatynosci

biznes plan

28 wrz 2009 - 11:48:26

Na Google nie ma ogólnodostępnych trzeba zapłacić:/ Jak by był jakiś to bym sobie coś pozmieniała !
A nie ma sensu płacic 10 zł i prepisac zmienione po swojemu :/
A pewnie większośc klasy sobie ściągnie i bedziemy mieli tak samo :/
?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-28 11:53 przez filipinka1313.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Świetny biznes- pomóżmy sobie nawzajem