Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Londyn- I dont know!help me...

27 sie 2009 - 22:56:39

Drogie dziewczyny! Zastanawiam sie nad wyjazdem do Londynu do pracy,mam 19 lat w przyszłym roku koncze szkole i chciałabym sobie zrobic rok lub 2 przerwy od nauki i cos zarobic. Pomyslałam ze duzo ludzi jezdzi teraz wlasnie do Londynu do pracy nawet duzo z kregu moich znajomych,ja wiem ze nie jest tam kolorowo ale mam nie oparta ochotę spróbować. Nurtuja mnie tylko takie rzeczy jak te nizej wymienione i licze ze dowiem sie od Was odpowiedzi na nie oraz same od siebie mi powiecie cos o tym.
- jak najlepiej ( najtaniej ) sie tam dostac,najlepiej z Rzeszowa bo stad pochodze(jakies biuro podrózy czy cos)
-jak znalezc prace (jezyk znam w stopniu komunikatywnym ),gdzie sie tam szuka pracy,mieszkania lub pokoju
-jakie tam sa zwyczaje a jakie nawyki
-co robic po wyjsciu z autokaru ( nie mam tam nikogo na kogo mogla bym liczyć)
-co zwiedzac
-gdzie najlepeij zamieszkac
-gdzie sa jakies biura,posrednictwo pracy i wogole
-jakies adresy waznych instytucji
-a moze jakies adresy fajnych sklepów ;)
-co najwazniejsze JAK MAM SIE TAM ODNALEŹĆ
ogolnie to wszystko co zwiazane z przezyciem tam,piszcie co wiecie lub co przezylyscie...

ja wiem ze to sie wam banalne wydaje ale wolałam napisac co mnie nurtuje niz wymyslac i doszukiwac sie w waszych odpowiedziach odpowiedzi na prawdziwe pytania ;) licze na zrozumienie. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-27 22:57 przez lady_19.

Londyn- I dont know!help me...

27 sie 2009 - 23:52:00

ja mam mozliwosc wujazdu do londynu ale strasznie sie boje czy sobie poradze w sumie jade do znajomych ktorzy mi pomoga ale i tak mam obawy bo pewnei jest tak kolorowo jak kazdemu sie wydaje wszedzie dobrze gdzie nas nie ma

Londyn- I dont know!help me...

27 sie 2009 - 23:53:15

ja byłam niedawno ;d ale na wycieczce ze sql ;dd było bosko ;d

Londyn- I dont know!help me...

27 sie 2009 - 23:55:14

no na wycieczce pewnie tak beztroska:) a mi chodzi o prace

Londyn- I dont know!help me...

27 sie 2009 - 23:56:27

no tak dokładnie ;dd gdybym była na Waszym miejscu pojechałabym! nie zastanawiałabym się! jedzcie ;d jesteście młode etc poradzicie sobie

Londyn- I dont know!help me...

27 sie 2009 - 23:58:36

Ja w sumie uczę się w Uk w Oxie:)
Zapraszam na priv opowiem Ci kilka szczegółów:)

Londyn- I dont know!help me...

28 sie 2009 - 00:03:57

no to moja droga jak nie znasz nikogo to zycze powodzenia:) nie wyjezdza sie w ciemno:(

Londyn- I dont know!help me...

28 sie 2009 - 00:05:00

mam prace i rodzine
tzn tam w londynie mialabym prace zalatwiona



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-28 00:05 przez kiki2013.

Londyn- I dont know!help me...

28 sie 2009 - 00:08:27

kiki2013 Ty masz rodzine a ona nikogo to chyba roznica

Londyn- I dont know!help me...

28 sie 2009 - 00:11:30

Cytat
kiki2013
ja mam mozliwosc wujazdu do londynu ale strasznie sie boje czy sobie poradze w sumie jade do znajomych ktorzy mi pomoga ale i tak mam obawy bo pewnei jest tak kolorowo jak kazdemu sie wydaje wszedzie dobrze gdzie nas nie ma
oki wiem o co chodzi no kazdy ma obawy
z opowiadan slyszalam ze ludze jada w ciemno i spotykaja zyczliwych ludzi Polakow ktorzy pomagaja



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-28 00:14 przez kiki2013.

zweryfikowana
Posty: 718
Ostrzeżenia: 2/5

Londyn- I dont know!help me...

28 sie 2009 - 00:17:00

Zwiedzać: Hampton Court Palace Garden
Tower of London
London Eye(boskie widoki)
Budynek, w któym znajduje się Big Ben
British Muzeum
Muzeum Historii Naturalnej
Muzeum Wiktorii i Alberta
Harrods:D
Muzeum Figur Woskowych Madame Tousand's

Londyn- I dont know!help me...

28 sie 2009 - 00:25:05

Pracy poszukaj na stronach internetowych z praca w Londynie;p
Angielski- komunikatywny zwykle, na poczatku to moze lepiej zacznij zarabiac jako opiekunka do dziecka? Takie malzenstwo z dzieckiem na pewno Ci pomoga w pierwszych krokach, moze tak byc, ze bedziesz mogla u nich zamieszkac.
Ja polecam autokary vizitor - zawsze nimi jezdzilam i nigdy sie nie zawiodlam, zawsze bylismy na czas :)
Najlepiej jest zamieszkac gdzies na brzegach Londynu, ja polecam okolice brixton (niebieska linia w metrze- wszedzie dotrzesz, a na Victorie masz blisko), albo czarna linie :) Chodzi mi glownie o poludnie Londynu. Na polnocy jest dziwnie, bo tam domki i ulice sa wrecz takie same, mozna sie zgubic;p Na zachodzie masz lotnisko- takze nie polecam, jezeli nie potrafisz spac kamiennym snem. Wschod- i don't know, nie bylam tam;p
Mysle, ze na poczatku najlatwiej bedzie Ci sie polapac na zasadzie metra, potem jak juz obcykasz stacje to spokojnie bedziesz mogla dojezdzac busami. Ja osobiscie polecam streatham (duzo polakow tam mieszka), do brixton autobusem masz 10minut, mozesz dojechac 3 roznymi busami. Na Oval, czy Victorie - 40-70minut;p
Zwiedzanie: jezeli park to St. James Park- zawsze tam z chlopakiem chodzilam :) Zakupy: oxford Cirrus. Na Tooting Broodway masz jeden Primark, na Coliers Wood- masz sklep z tanimi markowymi ciuchami sportowymi (nike, adidas), jeszcze argos;p To jest czarna linia metrem, blisko do siebie :)

A i kobieto!
Na Balham- czarna linia... Masz polski klub;D Bialy Orzel;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-28 00:27 przez meow-meow.

Londyn- I dont know!help me...

28 sie 2009 - 10:37:58

Ja wiem ze wielu sie udaje po przyjezdzie w ciemno,ale ja nie mam tam nikogo kto mogl by mi pomoc ( owszem sa znajomi ale nie na tyle dobrzy zeby chcieli sie zajac ),a ten autokar to ma gdzies biuro w rzeszowie?? i ile kosztuje taki przejazd.??
Co byscie robily na moim miejscu, kurcze boje sie jak cholera :(

Londyn- I dont know!help me...

28 sie 2009 - 10:42:00

Cytat
gunsiara
Zwiedzać: Hampton Court Palace Garden
Tower of London
London Eye(boskie widoki)
Budynek, w któym znajduje się Big Ben
British Muzeum
Muzeum Historii Naturalnej
Muzeum Wiktorii i Alberta
Harrods:D
Muzeum Figur Woskowych Madame Tousand's

Muzeum Historii Naturalnej jest nudne, ja bym nie traciła czasu na nie, byłam i wiem nie polecam

a co do Tower of London, London Eye, Muzeum Madame Tousand's bardzzzzo polecam! Budynek gdzie znajduję się Big Ben też warte zobaczenia!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OUTLET