Obecnie rozmawiamy o:

Gdzie na wakacje?

dzisiaj o 18:19

osprzęt przepięciowy

dzisiaj o 17:26

Własna firma

dzisiaj o 17:07

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 16:58

Gl 4 80w90

dzisiaj o 16:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Czy macie w biurze ekspres do kawy?

24 maj 2024 - 09:21:59

Jak w temacie. Czy macie w swoich biurach ekspresy do kawy?

Na jakie firmy postawiłyście, jakie polecicie a jakie jednak odradzacie?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 9/5

24 maj 2024 - 10:22:29

Ja mam w biurze ekspres od Tchibo coffee Service , wcale nie z tej najbogatszej wersji. Aktualnie piję tylko białą kawę, fajnie spienia mleko, kawa pyszna. Robi też esspresso i czarną kawę. Dla mnie tyle wystarcza.

Ekspres prosty w obsłudze, pracownicy w firmie nie mają prbolemu z użytkowaniem, poza tym jeszcze nie mieliśmy sytuacji w której musieliśmy się zmierzyć z awarią. Firma oferuje wygodne finansowania jak leasing ekspresów do kawy. Polecam się z nimi skontaktowac.

16 cze 2024 - 09:34:13

Niestety w moim biurze nie ma ekspresu do kawy. Myślę, że to obowiązkowe wyposażenie każdej firmy. Niestety u mnie musimy sobie radzić bez ekspresu. Ostatnio trochę zacząłem interesować się tematem kawy. Na innym forum czytałem, że w sklepie https://astra.sklep.pl/pl/c/Kawa-do-kawiarni/176 można znaleźć szeroki wybór różnego rodzaju kaw. Teraz właśnie szukam sobie kawy do zamówienia - myślę, że na początek przetestuje kilka opcji i dopiero zobaczę, który smak zostanie ze mną na dłużej. A wy macie ulubioną kawę? Koniecznie dajcie znać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wycena znaku towarowego