Obecnie rozmawiamy o:

dieta wskazówki

gorący temat

skuteczna dieta

22 minut temu

dieta wskazówki

57 minut temu

wartościowe odżywianie

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

SPONSORING

21.06 o 11:53

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 853
Ostrzeżenia: 9/5

Pomysł na biznes

02 sty 2024 - 07:17:58

Drogie Panie,
Mam wielką prośbę do Was o ocenę mojego pomysłu.
Chcę zaproponować moim klientkom coaching dotyczący konkretnie odpoczywania. Czy myślicie, że kobiety potrzebują rozmowy na ten temat? Czy Wy czujecie taką potrzebę?
W trakcie rozmów z kobietami niezmiennie odkrywam, że część z nas ma problem z odpoczywaniem. Często słyszę komentarze "nie mogę tak siedzieć bezczynnie", "ciągle muszę coś robić", "jestem leniwa"... a przecież odpoczynek jest fundamentem naszego życia, bez niego nie ma regeneracji i siły do dalszego działania.
Dodatkowo odpoczynek kojarzony jest często z biernością, zapominamy o tym, jak ważne jest zadbanie o relacje z innymi, mamy też tendencję do codziennego przebodźcowania.
Będę wdzięczna jeśli dacie znać w komentarzach, czy jest to dla Was ciekawy temat.
Zastanawiam się też nad profesjonalną fotografią biznesową https://www.storymakers.pl/foto/portrety-biznesowe Czy warto?

Pomysł na biznes

04 mar 2024 - 09:34:24

Czeski rynek oferuje wiele możliwości dla zagranicznych inwestorów i przedsiębiorców chcących rozpocząć działalność w tym kraju. Aby jednak skutecznie wejść na ten rynek, konieczne jest dokładne zaplanowanie i zrozumienie kroków niezbędnych do założenia firmy. Dokładny przewodnik po tych krokach znajduje się na stronie https://www.sn2.eu/biznesowo/21827-zakladanie-firmy-w-czechach-przewodnik-krok-po-kroku.html co jest cennym źródłem wiedzy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

W jaki sposób zamówić prawidłowo meble na wymiar