Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak to wygląda jeśli chodzi o prowadzenie firmowej księgowości? Warto samodzielnie się w to bawić czy lepiej będzie skorzystać z pomocy profesjonalnych księgowych. Jak prowadzicie firmę i możecie podpowiedzieć jakie rozwiązanie będzie najlepsze to dajcie znać.

Istnieje w Warszawie między innymi biuro EffePro - https://effepro.pl z dwoma siedzibami na Ochocie i w Centrum. Obsługa dla firm, która obejmuje prowadzenie w kompleksowy sposób firmowej księgowości. Można liczyć na ich wieloletnie doświadczenie na rynku.

Ciężko! Nic dodać nic ująć... no nie ma lekko

Biuro Rachunkowe CITPIT Sp. z o.o. współpracuje z gronem wysoko wykwalifikowanych i sprawdzonych ekspertów z takich dziedzin jak: prawo, w tym specjalistów z zakresu prawa handlowego czy doradców podatkowych, ale również doradców do spraw kredytów, windykacji oraz z firmą rozliczającą czas pracy kierowców w zależności od bieżących potrzeb naszych Klientów. Bez względu na zaangażowanie wielu osób, staramy się, aby każdy z Klientów miał jednego, przypisanego na stałe Opiekuna – Księgową prowadzącą, która od podszewki zna specyfikę i potrzeby firmy, aby z wyprzedzeniem proponować najbardziej efektywne rozwiązania. Usługi księgowe i rozliczenia oferujemy w całym kujawsko-pomorskim, a w szczególności w Brodnicy z uwagi na lokalizację naszego biura rachunkowego.

http://brsocka.pl/

niezweryfikowana
Posty: 225
Ostrzeżenia: 4/5

Szukasz profesjonalnej pomocy w zarządzaniu swoimi finansami? biuro rachunkowe poznań to idealne miejsce dla Ciebie. Świadczą usługi dostosowane do konkretnych potrzeb, a ich zespół przestrzega najnowszych przepisów i standardów podczas prowadzenia spraw finansowych.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przeprowadzka do UK