niezweryfikowana
Posty: 417
Ostrzeżenia: 9/5

Jaki dochodowy biznes

07 gru 2022 - 08:04:31

Witajcie. Zastanawiam się nad dochodowym biznesem do 50 tys. ( nie franczyza ). Czy macie jakiś sprawdzony pomysł ?

niezweryfikowana
Posty: 631
Ostrzeżenia: 9/5

Jaki dochodowy biznes

07 gru 2022 - 11:48:08

Ja podeszłam pod 100tys miesięcznie dzięki mojej szkole angielskiego. Uczę ludzi Mówić i Myśleć po Angielsku i opracowałam na to autorski i skuteczny program.
Trzeba wybrać coś, w czym po paru latach nadal chce się dłubać, ulepszać, szukać skuteczniejszych rozwiązań dla klienta.
Pieniądze są w każdym biznesie. Tylko co ciebie kręci? Komu czujesz, że chcesz i możesz pomoc? Zacznij to robić już dziś
https://itcenter.pl/oferta/biznes-w-internecie/sklepy-internetowe/

Jeśli chciałabyś otworzyć sklep online, polecam kontakt z nimi. W ofercie mają wiele takich usług.

Jaki dochodowy biznes

28 sty 2023 - 09:59:15

Tak naprawdę to już od nas zależy co tak naprawdę chcemy robić i ja jestem zdania, że również bardzo istotnym jest to aby właśnie wiedzieć jak wykonać profesjonalną prezentację biznesową. W każdym razie ja zazwyczaj korzystam z opcji od https://www.mniejslajdow.pl/ i jestem zdania, że takie kwestie dobrze jest znać.

Jaki dochodowy biznes

02 mar 2023 - 17:13:11

Na młodych przedsiębiorców czeka wiele pułapek. Jedną z nich jest wybór oferty energii dla firmy. Koszty za prąd można zoptymalizować, ale trzeba zwracać m.in. uwagę na rabaty. Niektóre z nich obowiązują tylko przez jakiś czas, a część przez cały okres umowy. Trzeba też zwrócić uwagę na rangę firmy, ilu ma klientów, jak długo istnieje na rynku, czy mają certyfikaty i nagrody. Temat dokładnie opisano na stronie E.ON tutaj https://eon.pl/dla-biznesu/firmy-i-instytucje/baza-wiedzy/artykuly/na-co-zwracac-uwage-przy-wyborze-oferty-energii-dla-firmy .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ile kosztuje prowadzenie bloga