Obecnie rozmawiamy o:

Pracownik biurowy

gorący temat

cosinus

14 minut temu

Pomysł na biznes

dzisiaj o 9:56

co zmienic??

wczoraj o 18:03

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 9/5

Jak stworzyć włąsną markę?

17 sie 2022 - 11:41:46

Hej poszukuje kogoś kto trochę mi pomoże, naprowadzi. Chciałabym zbudować własną markę, tworzę świece sojowe i woski zapachowe eleganckie, minimalistyczne. Wiem, że jest tego wiele, ale myślę, że moje są naprawdę dobrej jakości, a zapachy niebanalne, mocno wyszukane, piękne. Cechować ma mnie jakość, elegancja, minimalizm. Wiem, że mam dobry produkt, na razie kilka zapachów, resztę ciągle jeszcze tworzę. Wcześniej miałam pełno pomysłów, teraz czuję taką trochę pustkę, brak motywacji. Nie bardzo wiem właściwie od czego zacząć... Mam facebooka, którego raczej nie umiem prowadzić, nie wiem w jakie reklamy warto inwestować, jak budować tą społeczność i skąd brać klientów. Sklepu internetowego jeszcze nie mam, ale jest w trakcie budowy. Chodzi o to, że mam już dobry pomysł na markę, styl, tak myśle - ale nie wiem jak tą markę zbudować, gdzie i jak szukać klientów, w jakie reklamy inwestować, co po kolei robić. Nie mam takiego planu działania i odpowiedniej wiedzy do prowadzenia tej marki, potrzebuje też takiego kopa motywacyjnego... i kogoś najlepiej kto już ma swoją markę, sprzedaję i pomoże mi rozwinąć moją, jakieś wskazówki, od czego zacząć, co robić, jaki plan spisać...

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Jak stworzyć włąsną markę?

17 sie 2022 - 13:35:49

Powiem Ci szczerze, jako osoba właśnie prowadząca taki biznes - pierwszy rok będziesz tylko wkładać pieniądze. W materiały, testy, badania produktów. Więc od startu nie będzie to dochodowy biznes. Musisz znaleźć klienta, który szuka właśnie takich świec - jest ich dużo, ale mimo wszystko każda wpada w inne gusta, ja na przykład siedzę bardziej w grupie ludzi eko/lesswaste/holistic. A znów eleganckie świece trafią do innych osób.
Dodam też, że sklep internetowy robi dużo lepsze wrażenie na Kliencie niż sprzedaż przez instagrama czy fb.
https://shineonagency.pl/jak-zdobyc-lajki-na-facebooku-firmy-przedstawiamy-10-sprawdzonych-sposobow/

Zerknij sobie tutaj. Na stronie jest kilka porad jak reklamować na facebooku.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy otwarcie butiku odzieżowego to dobry pomysł