Obecnie rozmawiamy o:

środki czystości

wczoraj o 21:40

moda plus size

wczoraj o 19:59

ubrania plus size

wczoraj o 19:40

Jak zaprojektować ogród?

wczoraj o 17:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

Założenie swojego sklepu online

07 lip 2022 - 11:03:47

Chciałabym założyć sklep internetowy. Tworzę biżuterię i na razie moja działaność opiera się na Instagramie ale chciałabym móc gdzieś odsyłać klientów żeby mogło zobaczyć ceny produktów , opisy itd.
Woocomerce trochę mnie przerasta. Polecacie jakieś platformy do zakładania sklepów? Słyszałam coś że Panamera uruchomiła jakaś platformę gdzie można założyć sklep, polecacie?
Chętnie przyjmę wszystkie rady.

niezweryfikowana
Posty: 559
Ostrzeżenia: 9/5

Założenie swojego sklepu online

07 lip 2022 - 14:14:58

Ogólnie jeśli zlecisz komuś postawienie sklepu, zwróć uwagę, czy kupujesz sklep czy licencję na sklep, dopytaj o hosting, domenę. Czy załatwienie tego będzie po Twojej stronie, czy po stronie agencji.
Upewnij się, jak wygląda panel administracyjny i jakie elementy będziesz mogła zmieniać samodzielnie, a jakie zmodyfikuje tylko ta osoba, które je ustawiła.
Jeśli drukujesz paragony, dopytaj, czy sklep ma taką funkcjonalność.
Pomyśl, czy chcesz wysyłać newsletter.
Zapytaj dokładnie o wszystkie koszty. Ile kosztuje postawienie sklepu, a ile utrzymanie i za co płacisz w przypadku utrzymania.
Jeśli szukasz kogoś do stworzenia tekstów na stronę www polecam kontakt z nimi https://tekstokracja.pl/ MOgą stworzyć na przyklad dobrej jakości opisy produktów.

Założenie swojego sklepu online

27 lut 2023 - 11:33:16

Jeśli chcesz założyć własny sklep online, na pewno musisz poczytać sporo o hostingach i serwerach. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakie są najważniejsze różnice między serwerem dedykowanym, a VPS, możesz poczytać o tym więcej w artykule, pod tym linkiem, gdzie ciekawie opisane jest personalizacja serwera.

Założenie swojego sklepu online

09 maj 2023 - 13:56:17

Najlepsze propozycje kreacji które z pewnością trafia w każdy gust znajdziesz w hurtowni sukienek http://roco-fashion.pl/pl/10-sukienki-damskie Roco Fashion jest renomowaną hurtownią odzieży damskiej, posiadającą odzież damską polskich producentów. Działają oni zarówno w formie hurtu jak i dropshippingu. Zachwyci Was wysoka jakość odzieży jaką posiadają oraz ich różnorodność i baza która pozwala na wybór kreacji zgodnych z własnym zapotrzebowaniem. Polecam.

zweryfikowana
Posty: 163
Ostrzeżenia: 5/5

Założenie swojego sklepu online

25 maj 2023 - 12:33:43

Niezwykle ważną grupą klientów są seniorzy, którzy mogliby skorzystać z możliwości zakupów online, ale często odczuwają pewne obawy. Na stronie https://nowywyszkowiak.pl/wydarzenia/jak-zachecic-starszych-do-nowych-metody-platnosci.html znajdziecie wartościowe wskazówki dotyczące tego, jak skutecznie zachęcić starsze osoby do płatności za zakupy online. Warto zainwestować czas i wysiłek w przekonanie naszych babć i dziadków, ponieważ tego rodzaju zakupy mogą być dla nich ogromnym udogodnieniem w życiu codziennym.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak pakujecie płyny w sklepie online