Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Założenie swojego sklepu online

07 lip 2022 - 11:03:47

Chciałabym założyć sklep internetowy. Tworzę biżuterię i na razie moja działaność opiera się na Instagramie ale chciałabym móc gdzieś odsyłać klientów żeby mogło zobaczyć ceny produktów , opisy itd.
Woocomerce trochę mnie przerasta. Polecacie jakieś platformy do zakładania sklepów? Słyszałam coś że Panamera uruchomiła jakaś platformę gdzie można założyć sklep, polecacie?
Chętnie przyjmę wszystkie rady.

niezweryfikowana
Posty: 288
Ostrzeżenia: 9/5

Założenie swojego sklepu online

07 lip 2022 - 14:14:58

Ogólnie jeśli zlecisz komuś postawienie sklepu, zwróć uwagę, czy kupujesz sklep czy licencję na sklep, dopytaj o hosting, domenę. Czy załatwienie tego będzie po Twojej stronie, czy po stronie agencji.
Upewnij się, jak wygląda panel administracyjny i jakie elementy będziesz mogła zmieniać samodzielnie, a jakie zmodyfikuje tylko ta osoba, które je ustawiła.
Jeśli drukujesz paragony, dopytaj, czy sklep ma taką funkcjonalność.
Pomyśl, czy chcesz wysyłać newsletter.
Zapytaj dokładnie o wszystkie koszty. Ile kosztuje postawienie sklepu, a ile utrzymanie i za co płacisz w przypadku utrzymania.
Jeśli szukasz kogoś do stworzenia tekstów na stronę www polecam kontakt z nimi https://tekstokracja.pl/ MOgą stworzyć na przyklad dobrej jakości opisy produktów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak pakujecie płyny w sklepie online