Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

Pakowanie paczek dla klienta

20 maj 2022 - 08:21:25

Hej dziewczyny Mam pytanie odnośnie pakowania paczek do klienta.
Załóżmy ze firma ma w swoim asortymencie produkty z przedziale cenowym 400-700 zł z dobrych jakościowo materiałów i tkanin(ciuchy).
Czy wolalybyscie dostać takie ubranie zapakowane w jakimś prostym, eko kartoniku czy coś bardziej w stylu eleganckiego, laminowanego pudełka? Osobiście wolałabym to drugie, a z drugiej strony spotkałam się z opinia ze lepsze zwykle, proste pudełko
Jakie macie zdanie na ten temat? Lub jakaś ciekawa alternatywa dla zwykłych białych kartonowych pudełek ? z góry dzięki za odpowiedzi !

niezweryfikowana
Posty: 853
Ostrzeżenia: 9/5

Pakowanie paczek dla klienta

20 maj 2022 - 08:44:21

Koszt opakowania nie powinien obciążać konsumenta. Można bardzo elegancko zapakować ubranie w zwykle szare pudełko, czy białe pudełko. Można je przywiązać takim "eko sznurkiem" Zrobić z niego kokardkę. Mam obraz w głowie ale nie potrafię opisać. To wygląda bardzo prosto i elegancko. Można zawinąć ubranie w zwykły papier, przywiązań sznurkiem, doczepić kartkę z napisem,np. "Imię klientki, Twoje zamówienie przygotowała dla Ciebie imię pracownika" i włożyć do zwykłego pudełka. Jest personalizacja, klient ma poczucie indywidualnego podejścia, jest eko i jest radość z odpakowania. Zamówienie jest zapakowane jak prezent.

Polecam kontakt z firmą:
http://www.emgraf.pl

Powinni doradzić w sprawie ekologicznych rozwiazań w pakowaniu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Otwarcie własnego sklepu