Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 315
Ostrzeżenia: 9/5

Kochane mam pytanie o Instagram. Co zrobić, żeby zdobyć więcej obserwujących? Przeczytałam kilka ebookow i wdrożyłam działania jak: tworzenie codziennie Instastory, treści poradnikowe, oznaczanie innych Profili, komentuje też aktywnie zdjęcia u innych zarówno o podobnej tematyce jak i swoich potencjalnych Klientów. Robiłam też konkursy, z marnym skutkiem +kilkanaście obserwacji ktire potem zniknęły. Próbowałam dzialac z kilkoma Influencerami i też średnio to wyszło. Co mogę jeszcze zrobić? Jakie są Wasze sposoby, bo ja im bardziej się staram tym mniejsze nam zasięgi.. Nie rozumiem

niezweryfikowana
Posty: 496
Ostrzeżenia: 9/5

Czy ta większa liczba obserwujących ma się na coś konkretnego przełożyć czy po prostu chcesz mieć ich więcej? Jeśli grono nie jest duże, a aktywne, reszta to kwestia cierpliwości. Idź tą drogą. Natomiast jeśli nie ma reakcji ze strony obserwujących, warto przyjrzeć się problemowi. Musiałabym jednak spojrzeć na profil, żeby powiedzieć coś więcej.

Poza tym nie wiem czy jest to rzeczywiście pytanie na to forum. Nie sądzisz, ze lepiej będzie skontaktować się z agencją, która zajmuje się marketingiem internetowym? Powinni zerknać profil, doradzić co mogłabyc zmienić. Jak również dobrać influencerów do reklamowania. Bo moze po prostu współpracowałaś z nieodpowiednim profilem osób:
https://kohai.pl/oferta/influencer-marketing/

Duże doświadczenie ma ta agencja.

Dokładnie takie rzeczy warto znać i ja także jestem przekonana, że bardzo wiele osób na pewno zastanawia się dlaczego warto jest zostać influencerem. W takich sytuacjach ja od razu zachęcam do zapoznania się z materiałem https://popfiction.pl/ogolne/dlaczego-powinienes-zostac-influencerem/ ponieważ ta kwestia została w nim fajnie opisana.

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 3/5

To zleży od tego czym się zajmujesz i jakie grono odbiorców Cię interesuje. U mnie całą reklamą zajmuje się agencja marketingu internetowego https://www.lartweb.pl/ są świetni w tym co robią.

Siemanko, tworze i maluje graffiti, robie zlecenia na zamowienie. Pytanie mam jak promowac skutecznie swoj profil?
Tutaj macie link: https://www.instagram.com/invites/contact/?i=1wmmgkdjb3io4&utm_content=fcazjf6

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomysł na biznes