Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 425
Ostrzeżenia: 9/5

Witam ..mam pytanie staram sie o dotacje z up na otwarcie salonu i będę miala 23 tys ...co za ta cenę kupić ?? jakie sprzęty??? jakie zabiegi sa na chodzie?? oprócz rzęs, paznokci i tych podstawowych?

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 6/5

Chyba zaczynasz tak trochę od złej strony. Ale jak masz złożony wniosek to biznesplan tez masz. Wiec pewnie już sama wiesz co chcesz robić i ile te sprzęty kosztują, wiec pozostaje tylko wybrać co chcesz opłacić i co możesz opłacić z dotacji .

Od siebie mogę polecić taki wynajem mat wejściowych do firmy. Mata bardzo Ci się przyda bo ograniczy wnoszenie zabrudzeń do budynku.

Moim zdaniem warto kupić solidny sprzęt do salonu, to jest bardzo ważna rzecz. Poza tym różne kosmetyki i kwasy, to także podstawa, a na tym nie należy oszczędzać. Ja akurat mam większość rzeczy producenta https://www.monduniq.pl/pl i nie mam z niczym problemów, wszystko działa jak należy, a klientki są zadowolone.

Zdecydowanie w takich sytuacjach bardzo fajną opcją będzie to aby na samym początku w naszym gabinecie posiadać jak najlepszej jakości meble. Zdecydowanie dobry ich wybór znajdziemy właśnie w sklepie https://aruba.rzeszow.pl/jakie-meble-do-salonu-kosmetycznego z którego ja także najczęściej korzystam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Otwarcie własnego cateringu dietetycznego