Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

gorący temat

wakacje last minute

26 sekund temu

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Otwarcie sklepu online

30 mar 2021 - 07:26:19

witam,
planuję otworzyć sklep internetowy z odzieżą. Zrobiłam mamy research i na początek nie chcę inwestować w platformę dedykowaną. Chcę sprzedawać poprzez fcb i insa, może allegro oraz mieś swoją stronę na jednej z istniejących platform. Chcę mieć swój magazyn, nie zamierzam korzystać z dropshippingu. Zależy mi na linkowaniu produktów ze strony na fcb i insta oraz możliwość migracji (w przyszłości) na dedykowaną platformę. Co polecacie? Gdzie założyć taki sklep?

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 10/5

Otwarcie sklepu online

30 mar 2021 - 08:11:52

Produkty chyba przemigrujesz z każdej platformy za pomocą pliku. Skoro chcesz sprzedawać na allegro to sprawdź gdzie jest darmowa integracja z allegro, chyba sky-shop coś ma. Integrację z Facebook wszystkie chyba mają za Free. Ogólnie prawie wszystko to samo te platformy, różnią się opłatami za różne dodatki i integrację. Ważne aby spełniało wszystkie twoje wymagania w najlepszej cenie. Niektóre mają swoje bramki płatności i umowę inpost na lepszych stawkach, to też weź pod uwagę. Większość ma 14 dni za Free, odpal wszystkie i porównaj. Na stronie baselinker masz pokazane różne opcje gotowych platform w ramach których świadczą usługi integracji.
Polecam również skontaktować się z It center. Powinni doradzić odpowiednie oprogramowanie do prowadzenia sklepu online. https://itcenter.pl/oferta/oprogramowanie-dedykowane/crm/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-31 12:24 przez loenila.

Otwarcie sklepu online

19 kwi 2021 - 10:21:55

Na początek sprawdź jak będzie szło- nie rzucaj się od razu na głęboką wodę- konkurencja jest bardzo duża. Załóż sklep za darmo na facebooku. Możesz założyć jakąś darmową stronę landing page- tu są propozycje strona za free. Najlepiej wykupić własną domenę, albo przechwycić dobrą domenę z historią.

Otwarcie sklepu online

22 lis 2021 - 01:06:52

Sklepom online potrzebna są różne akcesoria do pakowania, kartony, folia bąbelkowa. Takie rzeczy można nabyć na stronie https://neopak.pl/folie za odpowiednią cenę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Biznes