Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Wypalenie zawodowe

15 lut 2021 - 13:38:23

Cześć dziewczyny! Jesteście kreatywne i przedsiębiorcze i mam wielką nadzieję, że coś mi podpowiecie. Od wielu lat pracuję, jako księgowa. Nastał ten momen, kiedy poczułam wypalenie zawodowe. Wydaje mi się, że powinnam zmienić pracę, na coś innego. Jednak strach przed zmianą i pójscie całkowicie w zupełnie inną branżę , w której trzeba zacząć od zera jest dla mnie nie do ogarniecia. Zastanawiam się co z tym zrobić. Boję się takiej drastycznej zmiany ale też nie chcę już dłużej siedzieć w tym co robię teraz. Pomyślalam, że moze Wy byłyście w podobnej sytuacji , moze Wam udało się znaleźć jakiś złoty środek na tę trudną dla mnie sytuację. Będę bardzo wdzięczna za każdą radę.

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Wypalenie zawodowe

15 lut 2021 - 14:53:13

Hej! Byłam na podobnym etapie i jeszcze jestem w trakcie powolnej zmiany między tym, co kiedyś i tym, co w przyszłości. Pomogła mi praca z coachem + wiele rozmów z partnerem....

Jeśli nie czujesz się dobrze w tym co robisz, poszukaj innej pracy - poczytaj sobie, jak napisać podanie o pracę. Dzieki temu bedziesz mogła szybciej znaleźć dla siebie odpowiednią pracę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-02-24 10:58 przez nataliii23.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wystawianie faktur