Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

Własna firma

06 gru 2020 - 12:15:31

Od jakiegoś czasu nosi mnie, żeby sprzedawać własne mieszanki olejków eterycznych oraz czyste olejki pod własną marką. Olejki byłyby oczywiście od sprawdzonych dystrybutorów. I tutaj pytanie, bo przegrzebałam pół internetu i nic nie znalazłam. Czy sprzedając olejki muszę to gdzieś zgłaszać i robić jakieś badania?
Czy gdyby naszło mnie kiedyś, żeby kupić dużą ilość np. olejku arganowego i sprzedać w mniejszej pokemności pod własną etykietą to muszę to zgłaszać gdzieś?
Doradźcie bo jestem w tym kompletnie blada, a na internecie trafiam na sprzeczne informacje.
Z góry dziękuję!

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Własna firma

07 gru 2020 - 08:11:01

Po pierwsze polecam dbac o jakość olejków. Obecnie ludzie są bardziej świadomi oraz oczekuja olejków dobrej jakosci z certyfikatami.

Jeśli chodzi o opakowania to najlepiej będzie po prostu skontaktować się z drukarnia, która zajmuje sie projektowaniem opakowań i późniejszym wydrukiem. Na pewno powinni stworzyć profesjonalny projekt opakowania na kosmetyki.

Ze swojej strony polecam drukarnię Fingerprint, mają wlasne profesjonalne studio graficzne, które taki projekt stworzy. https://www.fingerprint.pl/projektowanie-opakowan/

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-08 08:14 przez jumkaa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezenty dla pracowników w firmie