Obecnie rozmawiamy o:

kurs prawa jazdy

gorący temat

hala łukowa

37 minut temu

Opakowania

dzisiaj o 7:57

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 3/5

Własna firma

28 lip 2019 - 15:31:48

Macie może własne firmy? Jeżeli tak to skąd ogarnialiście oprogramowanie do takiej firmy? Chodzi mi tutaj o wszelkie niezbędne programy do prawidłowego funkcjonowania takiej firmy. W necie jest wiele dobrych ofert, dlatego nie wiem w co warto zainwestować, aby było maksymalnie bezpiecznie.

Własna firma

10 paź 2019 - 21:45:40

Witam. Ja akurat sprawę z oprogramowaniem mam załatwioną, ale nie ukrywam, że szukam firm, z którymi można współpracować w zakresie dostarczania folii. Wiem, że wydaje się to dziwne, że zwracam się do was w tej sprawie na tym forum, ale nie ukrywam, że mój biznes dopiero raczkuje, więc nie chcę zrobić jakiejś wtopy na samym początku. Przetwórstwo spożywcze jest też przecież obłożone regulacjami i określonymi wymogami, dlatego szukam firm wiarygodnych. Na sam początek co możecie powiedzieć o tej firmie <moderacja> ? Korzystaliście? Polecacie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-10-11 19:55 przez moderator.

Własna firma

11 paź 2019 - 07:07:58

Nie korzystałam, ale polecam mimo wszystko poszukać czegoś innego.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

Własna firma

25 paź 2019 - 21:35:06

jest mnóstwo rozwiązań i nie sądzę aby podanie jakiegokolwiek konkretnego rozwiązywało Twój problem. przykładowo oprogramowanie do fakturowania online bizin obsluguje także stany magazynowe i inne potrzebne rzeczy więc nie potrzebna ci już obsługa stanów z innego programu, możesz wtedy wybrać jakiś samodzielny i dzięki temu darmowy. Cała sztuka to tak je zgrać ze sobą, by mieć minimum instalacji, logowania, minimum płatności przy maksimum korzyści i zadowolenia klienta :)

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

Własna firma

28 lis 2019 - 18:26:49

Zależy jaka działalność firmy i jak ma byż zaawansowane oprogramowanie.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

Własna firma

16 gru 2019 - 15:48:20

Nie do końca. Można mieć zaawansowane opcje i po prostu z nich nie korzystać do czasu aż staną się potrzebne. A przecież wszyscy stawiamy na rozwój firmy. Co innego jak już na starcie to dużo kosztuje, a co innego jak jest to przyzwoita cena.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-12-16 15:50 przez Kurstynka.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 2/5

Własna firma

26 gru 2019 - 21:10:59

na przykład?

Własna firma

31 gru 2019 - 11:37:17

Bezpieczeństwo w firmie możesz też podnieść ubezpieczając jej cały majątek i sprzęt który się w niej znajduje przed zdarzeniami losowymi jak zalanie czy pożar, a także przed kradzieżą. W Cuk znajdziesz więcej szczegółów.

Własna firma

21 wrz 2020 - 16:30:33

A jak często korzystacie z usług takich jak http://www.paulewicz.pl/restrukturyzacja/ i Waszym zdaniem jak często powinny być prowadzone postępowania restrukturyzacyjne?

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 3/5

Własna firma

28 paź 2020 - 08:27:24

Własna firma to bardzo duża odpowiedzialność. Ja własnie założyłem swoją działalność i miałem problem z zaistnieniem na rynku. Postanowiłem z polecenia mojego znajomego zamówić koszulka z logo dla moich pracowników dzięki temu moi klienci zaczęli zwracać na to uwagę. Moim zdaniem wyszło to naprawdę fajnie i teraz każdy już kojarzy mojego logo firmy. Polecam

Własna firma

19 sty 2021 - 12:56:24

W ostatnim czasie sporo firm ma ogromne problemy finansowe, a część z nich myśli nawet o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Na szczęście czasami wystarczy restrukturyzacja firmy, która pomoże wam podnieść się w tym ciężkim czasie. Polecam poczytać o tym na stronie https://tatara.com.pl/uproszczone-postepowanie-restrukturyzacyjne/ i dowiedzieć się u rzetelnego źródła jak to wszystko wygląda w praktyce.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Własna firma

11 maj 2021 - 08:26:53

Jeśli chodzi o oprogramowanie do firmy, to podstawą jest program do fakturowania. Polecam faktura-online.pl - ma wszystkie funkcje potrzbne do fakturowania, a także rozwiązania usprawniające kontakt z klientem ;)

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 2/5

Własna firma

18 mar 2022 - 12:43:44

Mając własną firmę, nie zapominajmy słuchajcie o marketingu, dzięki któemu docieramy do klientów tym samym zwiększając tez sprzedaż. Warto też pamiętać o dodawaniu swojej firmy do katalogów jak tutaj https://firmyrumia.pl/

Własna firma

26 maj 2022 - 14:33:28

Jeśli prowadzicie własną działalność gastronomiczną to pamiętajcie, że kluczem do sukcesu będzie inwestycja w porządny sprzęt np. stoły mroźnicze. Na stronie https://multigastro.pl/stoly-mroznicze możecie zapoznać się z ofertą, która jest dość rozbudowana i skierowana dla klientów prowadzących zarówno mniejsze, jak i większe lokate. Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni model w przeznaczonym przez firmę budżecie.

Własna firma

23 cze 2022 - 19:08:40

Własna firma wymaga dużo pracy, zwłaszcza jeśli jest to sklep internetowy. Nasz sklep się tak bardzo rozrósł i zdobył popularność, że musieliśmy wynająć magazyn, wyposażaliśmy go w regały na których przechowujemy towar. Potem zaczęliśmy zastanawiać się nad transportem wewnętrznym i po przeczytaniu tego artykulu
https://www.mastermover.com/pl-pl/news/srodki-transportu-wewnetrznego/ wybraliśmy holowniki elektryczne marki Mastermover, bo idealnie nadają się one do wąskich pomieszczeni, są precyzyjne i mają duzy udźwig. I są tansze od wózków widłowych, a obsługa holowników elektrycznych nie wymaga posiadania specjalnych uprawnień od pracowników.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co zrobic