Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zarabianie w internecie z domu

21 lut 2019 - 16:18:34

Hej :)
Od około 8 miesięcy próbuję swoich sił w temacie zarabiania przez internet - wypełnianiu płatnych ankiet online. Jest to łatwa metoda dorobienia sobie do kieszonkowego, wypłaty. Uczestniczę w kilku panelach (stronach z ankietami).

Jak to działa? :o

Większość paneli za rejestrację tzw. poleconych (czyli przez Twój link) oferuje dodatkowe punkty na start przy założeniu konta.

Zarobek zależy od kilku czynników:
- ilość paneli, w których się zarejestrujesz
- dane demograficzne - na ich podstawie przydzielają ankiety
- ilość otrzymywanych ankiet, ilość tych, które wypełniasz oraz tych, które ukończysz
- jakość wypełnianych ankiet - nie na "chybił trafił", tylko logicznie i z zamysłem.
- poleceni - opcja nieobowiązkowa, ale jeśli ich masz to zawsze wpływa na ilość punktów/zarobków

Nie jest to magiczna metoda na zarobki rzędu 300zł dziennie, realne zarobki na początek to 50-250 zł miesięcznie (tak, jak napisałem w zależności od powyższych czynników); są osoby, które wyciągają z tego znacznie więcej, ale działają w temacie dłużej, są cierpliwi, mają chęci i samozaparcie.

Jeżeli kogoś z Was interesuje ta tematyka, zapraszam do ewentualnego kontaktu chętnie podam linki oraz kilka przydatnych porad.

Zarabianie w internecie z domu

21 lut 2019 - 21:39:17

Hej z ciekawość prześlj Linki na czym to polega .

Zarabianie w internecie z domu

30 sie 2019 - 21:07:29

Moogę prosić o więcej informacji?

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

Zarabianie w internecie z domu

28 lis 2019 - 18:28:24

Więcej szczegółów przydałoby się :)

Zarabianie w internecie z domu

13 mar 2020 - 07:10:10

Najbardziej niezawodnym źródłem zarabiania pieniędzy w Internecie są strony internetowe - jeśli zaczniesz uczyć się handlować, możesz stać się w tym całkiem niezły. Na przykład handluję na InstaForex przez Ildara Sharipova od roku - zacząłem od darmowego konta demo i poświęciłem swój czas na jego prawidłowe nauczenie.

Zarabianie w internecie z domu

14 mar 2020 - 10:39:53

ja wypelniam ankiety na wszystkich mozliwych panelach i polecam :)

Zarabianie w internecie z domu

24 mar 2020 - 12:31:21

Jezeli nie jestes jakims grafikiem albo copywriterem z bogatym portofolio to zarabianie z domu i obietnice grubej kasy to zwykle naciaganie frajerów. Dobrze, ze przynajmniej tutaj stawia sie sprawe uczciwie.

Zarabianie w internecie z domu

21 sie 2020 - 07:47:25

Moim zdaniem lepszym i bardziej dochodowym sposobem na dorobienie sporych pieniędzy będzie pisanie ciekawego bloga internetowego

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dodatkowe zarobki online