Obecnie rozmawiamy o:

social ads

gorący temat

kurs prawa jazdy

13 minut temu

hala łukowa

32 minut temu

Opakowania

dzisiaj o 7:57

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

03 wrz 2018 - 16:56:20

Cześć!
Jak Wam minęły wakacje? wiatrak U nas było pracowicie i…
NARESZCIE JEST!
tańczy
Nowa odświeżona szafa startuje wraz z nowym rokiem szkolnym serce

Wejdźcie na SZAFA.PL, sprawdźcie nowości, koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba i weźcie udział w naszym konkursie!



W dniach 3.09.2018-30.09.2018 dodaj do Szafy min. 10 nowych ofert sprzedażowych i wygraj zestaw 3 książek ufundowanych przez Wydawnictwo Pascal i/lub miesięczne promowanie swojej szafy.


NAGRODY

I-V miejsce

serce Zestaw 3 książek od Wydawnictwa Pascal:
"Pielęgnacja skóry przez cztery pory roku. Azjatyckie inspiracje" - Barbara Kwiatkowska
"Skóra. Azjatycka pielęgnacja po polsku" - Barbara Kwiatkowska
"Modoterapia. Edycja rozszerzona" - Antonina Samecka
serce Kod umożliwiający aktywację miesięcznego promowania profilu na Szafa.pl

VI-XX miejsce
serce Kod umożliwiający aktywację miesięcznego promowania profilu na Szafa.pl

WYNIKI:
Zwycięzców ogłosimy 4.10.2018 w tym wątku.

UWAGA!
Bierzesz udział w konkursie?
TUTAJ kliknij "Biorę udział" serce

REGULAMIN

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-03 18:17 przez Gaba.

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

03 wrz 2018 - 18:05:50

biorę udział

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

03 wrz 2018 - 18:12:44

??? ?? nowy rok szkolny czyli nowe nauki jak widać. No faktycznie pracowite mieliście te wakacje, ale na pierwszy rzut zaraz mi się rzuciło nowe logo i padłam, leżę normalnie ... nawet nie wiem co począć z wątkiem heheh, a wakacje cienkie, ale sobie odbiję.

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

03 wrz 2018 - 18:26:49

Nowa szata graficzna jest rewelacyjna! ;)
Dobrze, że nie próżnowaliście przez wakacje. Oczywiście, że wezmę udział w konkursie, w końcu książek nigdy za dużo :).

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

03 wrz 2018 - 19:37:01

Jeszcze nigdy nic nie wygrałam :(

PS. Proszę o przywrócenie "przekreślenia" z napisem "sprzedane" na zdjęciu jeśli coś już sprzedano - to było bardzo wygodne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-03 19:41 przez Nulka88.

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

03 wrz 2018 - 20:00:39

Do tej pory promowane profile wyświetlane były na stronie głównej, w tej chwili tego nie widzę. W takim razie promowanie profilu mija się z celem.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

03 wrz 2018 - 20:07:06

... a biżuteria w nowościach na głównej wśród skarpet i majtek ... wiecie co ... umieram, boszeee umieram normalnie!!! Gdzie moje Osoby co mnie obserwują, gdzie moje serca co Osoby dodały do ulubionych. I te nieszczęsne filtry, jakieś kółka nieczynne.
Panel ustawień nie jest zły.

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

03 wrz 2018 - 20:47:31

oj mam nadzieję, że jeszcze to będzie poprawiane bo jest strasznie 'rozkracznie'. wszędzie duże przerwy (zwłaszcza wielka szara przestrzeń u góry na stronie głównej i dopiero w połowie ekranu są okienka ze zdjęciami - ciężko się na to patrzy). i w profilu też masa zbędnych wielkich przerw i dłuuuuuuga droga w dół by zobaczyć poszukiwane czy ulubione. po wejściu w stylizacje czy moje rzeczy, wszystko jest pojednczo w jednej kolumnie - chyba nie tak miało to wyglądać?
licznik komentarzy powinien być tuż pod zdjęciem a nie po opisie 'o mnie' bo trzeba długo szukać. i jak już zauważyła koleżanka wyżej brak obserwujących i lajków przy przedmiotach (chociaż to już od dawna).
technicznie widzę, że 'ustawienia konta' nie działają. także jeszcze trochę pracy jest

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

03 wrz 2018 - 21:40:17

Babilonia, wczoraj widziałam ile serc dodanych, były co prawda sytuacje, że nie wszystko się dodawało np. trzy osoby dodały, a były dwa polubienia ( i nie mówcie, że ktoś wywalił, bo sprawdzałam to nieraz), a teraz na serduchu nie ma nic żadnego licznika.

Pojedyncza kolumna mnie bulwersuje i tyle, bo wchodzę do jednego z pięknych profili i tam mnóstwo rzeczy, i dawaj rzucam się na kolumnę, by wszystko zobaczyć i co zastaję ... brak ... nie ma wszystkiego, ale za to uszy od wieszaków są ... tylko uszy wieszaków zostały ...

I pierwsze pytania: czy już nie będzie widać kto mnie odwiedził? Wszystko wskazuje, że nie.

Co do konkursu to fajny, mi się te konkursy tutaj podobają.

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

03 wrz 2018 - 23:02:41

Biorę udział serce

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

04 wrz 2018 - 08:28:32

Dziękujemy za Wasze komentarze serce

Cytat
Babilonia
oj mam nadzieję, że jeszcze to będzie poprawiane bo jest strasznie 'rozkracznie'. wszędzie duże przerwy (zwłaszcza wielka szara przestrzeń u góry na stronie głównej i dopiero w połowie ekranu są okienka ze zdjęciami - ciężko się na to patrzy). i w profilu też masa zbędnych wielkich przerw i dłuuuuuuga droga w dół by zobaczyć poszukiwane czy ulubione. po wejściu w stylizacje czy moje rzeczy, wszystko jest pojednczo w jednej kolumnie - chyba nie tak miało to wyglądać?
licznik komentarzy powinien być tuż pod zdjęciem a nie po opisie 'o mnie' bo trzeba długo szukać. i jak już zauważyła koleżanka wyżej brak obserwujących i lajków przy przedmiotach (chociaż to już od dawna).
technicznie widzę, że 'ustawienia konta' nie działają. także jeszcze trochę pracy jest

@Babilonia możesz mi podesłać w PW screeny tych pojedynczych rzeczy w kolumnie i sprecyzować co nie działa w ustawieniach? :) A ta przestrzeń na SG to... reklama (jak w starej wersji szafy).

@alicja70 promowane profile wyświetlały się na stronach ofert (tak jak teraz), na stronie głównej widoczne były tylko aktywne użytkowniczki. Więcej osób przegląda oferty, a nie stronę główną :)

@Nulka88, jeśli coś jest sprzedane informacja wyświetla się na dole "kafelka" ;) ale może @Grom spróbuje coś podziałać :)

Cytat
malmie
Pojedyncza kolumna mnie bulwersuje i tyle, bo wchodzę do jednego z pięknych profili i tam mnóstwo rzeczy, i dawaj rzucam się na kolumnę, by wszystko zobaczyć i co zastaję ... brak ... nie ma wszystkiego, ale za to uszy od wieszaków są ... tylko uszy wieszaków zostały ...
@malmie możesz przesłać screen tych braków? :)

@CatchMeeBaby dziękujemy serce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-04 08:28 przez Gaba.

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

04 wrz 2018 - 09:23:41

Ładnie Wam to wyszło.
Są gdzieś awatary, które mnie odwiedziły? Czy mam problem ze wzrokiem?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

04 wrz 2018 - 10:09:11

@Gaba wysłane.

@anian333 odwiedzających w profilu chyba nie będzie już widać.

Ale mnie te nowości wnerwiają, jaki bałagan potworny, wszystko powywracane chory

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

04 wrz 2018 - 10:22:56

@malmie dzięki, działamy!
Co do odwiedzających - zobaczymy co da się zrobić ;)

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

04 wrz 2018 - 12:16:26

Biorę udzial :) nowy wygląd szady od razu rzucil sie w oczy :) Bardzo pozytywne wrażenia :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

cisza ze strony pracodawcy...