Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

04 wrz 2018 - 12:17:48

To jest jakieś nieporozumienie .Jak ma tak wyglądać nowa szafa to ja podziekuje.Logo szafy na pół strony,u dołu rozciągnięte zdjęcia. Brak osób obserwowanych i części informacji jak saldo itd. Mam nadzieje że to zostanie szybko naprawione.



zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

04 wrz 2018 - 12:37:25

dla mnie nowa szafa to tragedia i porażka, nic nie można znaleźć, przeglądanie własnych ciuchów trwa teraz pół godz,masakra kto to w ogóle wymyślił ???? Dlaczego wszystko jest takie małe?? czemu ubrania są pojedyńczo i trzeba wiecznie przewijać w dół??

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

04 wrz 2018 - 13:02:39

@stafftattoo prosimy o zaktualizowanie przeglądarki Internet Explorer lub jeśli to możliwe (zalecamy!), skorzystanie z innej :)

@kleszczu saldo jest w tym miejscu, w którym było wcześniej. Aktualnie pracujemy nad naprawieniem błędu dotyczącego wyświetlania "pojedynczych ofert".

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

04 wrz 2018 - 14:02:04

Cytat
Gaba
@stafftattoo prosimy o zaktualizowanie przeglądarki Internet Explorer lub jeśli to możliwe (zalecamy!), skorzystanie z innej :)

@kleszczu saldo jest w tym miejscu, w którym było wcześniej. Aktualnie pracujemy nad naprawieniem błędu dotyczącego wyświetlania "pojedynczych ofert".

Ale ja nie pisałam nic o saldzie..... Wygasające, nieaktywne, zapytania, sprzedaż, wymiana wszystko przeniesione i trzeba szukać
a wygląd to totalna porażka
pół strony białej i potem trzy godziny przewijania w dół szukając ubrań

minusujcie sobie do woli mnie to nie wzrusza i tak dawno już tu nic nie kupuje ani nie sprzedaję, odechciało mi się w ogóle logować



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-04 14:15 przez kleszczu.

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

04 wrz 2018 - 14:06:28

Mi sie wogle nie podoba nowa szafa tamta odpowiadala mi w sam raz i z mila checia bym do niej powrocila :(
Nawet nie widac na ktorych forach dodawalam komentarze na moim profilu oraz najnowszych tematow na forum co byly one wczesniej wyswietlane. Jestem na NIE

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

04 wrz 2018 - 14:27:16

@kleszczu, rzeczywiście pierwsza część odpowiedzi dotycząca salda powinna znaleźć się przy @stafftattoo. Wybacz. kwiaty
W ustawieniach konta jest wszystko o czym piszesz - pogrupowane w odpowiednie kafelki. :)

@ankak1987 wszystkie najnowsze wątki pojawiają się w górnym menu po rozwinięciu zakładki "Forum".

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

04 wrz 2018 - 14:41:01

Internet Explorer mam zaktualizowany ,zresztą przed tymi waszymi nowymi cudami do przedwczoraj działało wszystko bez zarzutu i żeby nie było to proszę foty tabletu z androidem ,tam gdzie powinny być "komentarze,saldo ,sprzedaż,wymiana" jest reklama z facetem w pampersie .Nie wiecie że lepsze jest wrogiem dobrego.
Pytałam się koleżanki z innej części Polski i ma ten sam problem. Co nagle wszyscy mają od dwóch dni niezaktualizowane przeglądarki.



zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

04 wrz 2018 - 14:54:37

@stafftattoo "komentarze, saldo ,sprzedaż,wymiana" są w ustawieniach konta. Na stronie na której jesteś (Twoje screeny), wystarczy kliknąć u góry w "Panel", lub wejść w ustawienia jak o tej pory, klikając "V" obok avatara.

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

04 wrz 2018 - 15:16:12

Bardziej już tego nie dało się pochować?! To może dostanę odpowiedz,gdzie jest biżuteria na stronie startowej? Też trzeba za każdym razem szukać?

A jeszcze jedno ,na stronie na której teraz piszę jest stare logo szafy i na Explorerze działa bez zarzutu ale po wejściu na "moją szafę" wygląda jak wyżej 50/50.

j/w

Mam jeszcze jedno pytanie techniczne.Mianowicie po wejściu w ulubione wyświetla się tylko 15 pozycji z ponad 200,tak samo jest w sprzedaje/wymieniam i mam w szafie. Po kliknięciu na "pokaż więcej" otwiera w nowym oknie ale nadal jest tylko 15 szt., nie ma nigdzie strzałki itp. do tego aby przewinąć strone.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-04 15:49 przez stafftattoo.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

04 wrz 2018 - 16:23:33

@Nulka88 oferty sprzedane zostały oznaczone na różowo :)
@alicja70 prmowanie ofert na stronie głównej zostało przywrócone, jest teraz znacznie bardziej widoczne i czytelne.
@Babilonia, @malmie, wyświetlanie ofert zostało poprawione, nie wyświetla się już w jednej kolumnie :)
Dziękuję Wam za czujność! serce

@stafftattoo na stronie głównej teraz wyświetlają się wszystkie oferty, samą biżuterię znajdziesz w zakładce Szafa, klikając kategorię Biżuteria :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

04 wrz 2018 - 19:13:39

Widziałam poprawione wyświetlanie ofert, działa i wszystko jest.

Weszłam na stronę i ... promowanie dało mi po oczach, no nie wiem, ale jeśli ktoś lubi się promować to teraz jest to widoczne. Ja się tam promować nie będę, ale faktycznie widać lepiej niż wcześniej.

@stafftattoo po kliknięciu "Pokaż więcej" powinny być kolejne strony i już są.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-04 19:26 przez malmie.

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

04 wrz 2018 - 21:30:25

Cytat
Gaba

@Babilonia możesz mi podesłać w PW screeny tych pojedynczych rzeczy w kolumnie i sprecyzować co nie działa w ustawieniach? :) A ta przestrzeń na SG to... reklama (jak w starej wersji szafy).

zdjęcia widzę, że już naprawione bo kolumny nie ma. natomiast w ustawienia konta nadal nie da się wejść. klikam i nic się nie dzieje (tam gdzie jest ikona z zębatką i w tym 1 pozycja)

i gdzie teraz się zmienia opis "o mnie"?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-04 21:32 przez Babilonia.

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

05 wrz 2018 - 01:34:12

normalnie nic nie mogę znalez obserwowanych na swoim profilu porażka wole stary wzór ,chciałem dodać komentarz do fotki ładnych zestawień ubrań użytkowniczki to wywala błąd że komentarz nie może zawierać linków do innych stron jeżeli słowa bardzo ładne zestawienie kolorów to link to ja was proszę :(

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

05 wrz 2018 - 09:53:08

@Babilonia "Ustawienia konta" poprawione i funkcja już działa, w tym miejscu zmienia się opis "o mnie" i inne podstawowe ustawienia dotyczące profilu.

@foxi74 pisząc komentarz prawdopodobnie połączyłeś wyrazy kropką np. "ładne.buty". System taką "zbitkę" wyłapuje jako link. Użyj po prostu spacji ;)
Obserwowani także znajdują się w ustawieniach:




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-05 10:00 przez Gaba.

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

05 wrz 2018 - 10:19:32

Biorę udział :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

cisza ze strony pracodawcy...