Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

13 wrz 2018 - 15:09:22

Dzień Dobry, dzisiaj jak już weszłam to przycisk zmienił się na" bierzesz udział"ale nie pokazuje mi się liczba wrzuconych przedmiotów. Wrzuciłam 4 a nadal jest napisane,że mam wrzucić 10, wcześniej oraz na poprzednich konkursach licznik pokazywał ile muszę jeszcze wrzucić ale teraz pokazuje,ze ciągle 10.Będę wdzięczna z pomoc.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

14 wrz 2018 - 11:22:09

@vampireagnes jak dokładnie brzmi komunikat? czy nie chodzi o dodanie kolejnych 10 ofert? :)

Nowy panel, w którym wykupicie/aktywujecie promowanie własnych Szaf jest gotowy!


Promowanie Szafy znajduje się w Panelu ustawień przy kafelku "Moja Szafa" - logiczne, prawda? :)
Tutaj zmienicie też treść promowania i zobaczycie swoje wcześniejsze "lansy". hi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-19 12:46 przez Gaba.

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

20 wrz 2018 - 11:50:48

A ja myślę że teraz czas na zmianę moderatora.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

20 wrz 2018 - 13:44:52

"Oswajacie" nową Szafę?

@paluchy masz coś w planach? Może będzie jaki nabór nowy to zgłaszaj się ... nuci

Promowanie @Gaba zachęcające i nawet mnie korci ten cały "lans".

Wcześniej na to nie zwracałam uwagi, ale teraz to takie hasła promocyjne, że naprawdę trzeba się zatrzymać ... oj mam Faworytów serce

Czekam jeszcze z tęsknotą na odwiedzających no i te przeglądarki, bo one są strasznie rozjechane. Tak, wiem, że wiele "rzeczy", programów nie chodzi jak należy na niektórych przeglądarkach, ale może coś da się podreperować :) Jak wchodzę na tego Explorera to normalnie grozi eksplozją.

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

20 wrz 2018 - 19:15:30

Biorę udzial

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

28 wrz 2018 - 21:54:48

Czy będzie przywrócona funkcja odwiedzających?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

28 wrz 2018 - 22:15:46

Co tu się w ogóle na tej nowej Szafie dzieje! Wszystko jest spowolnione, kręcą się te kółka ładujące i kręcą, zanim gdzieś wejdę do masakra jakaś. Wszystko pięknie, ale nie dość, że mało różowego to jeszcze wszystko wolno chodzi. Ja już nie wiem, gdzie mam wchodzić ... ciastka poczyszczone, przeglądarki zmieniam i nic uff

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

01 paź 2018 - 17:18:56

Coraz mniej mi się podoba ta nowa szafa. Na początku myślałam, że przywyknę, ale....
Ta strona główna okropna, muszę przewinąć całą, żeby zobaczyć co nowego. Na początku straszą: STYLIZACJE (a tam ciągle kopyta z usmarowanymi pazurami albo łapcie jednej z kuszących fetyszystów szafiarek)
i POPULARNE (z wygiętą i wysmarowaną pastą na twarzy, modelką - prezentującą modę dla zdesperowanych oraz ciągle suknie ślubne - brr)
O innych technicznych problemach i zmianach typu: braku podglądu odwiedzających nie chce mi się pisać.
Nie podoba mi się. I chyba nie tylko mi. Sądząc z wpisów oraz "zimie" na forum

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

01 paź 2018 - 18:29:19

Ja podobnie jak @alicja70 co do "oswojenia" i w sumie już mi się trochę opatrzyło, i jakoś to by szło, ale wkurzyłam się, bo upatrzyłam sobie coś i nie byłam zalogowana i się zalogowałam ... no i mosz trza szukać od nowa, bo teraz, gdzie byś człowieku nie był, w jakim miejscu na Szafie to zawsze po zalogowaniu wypcha cię, żebyś patrzył na porady i se szukaj od nowa.
Te "popularne" to też nie rozumiem, myślałam, że to na chwilę, tak dla przykładu, ale to jest to samo od początku zmian, a jak wchodzę w te profile to jakieś stare to jest, brak logowań od kilku lat. I po co to skoro są nowe fajniejsze oferty. Ja bym toto zlikwidowała i niech będzie więcej miejsca na nowości, a nie takie popularne z 2013 roku. W ogóle to zgłaszam do likwidacji te profile, no tak przy okazji :)

zweryfikowana
Administrator
Posty: 170

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

04 paź 2018 - 10:36:59

Hej serce
dziękujemy Wam za liczny udział w konkursie mieliśmy aż 139 prawidłowych zgłoszeń! tak
Przyszła pora na ogłoszenie wyników serce

Zgodnie z Regulaminem konkursu mamy do rozdania dla 20 najbardziej aktywnych użytkowniczek 5 zestawów książek oraz 20 miesięcznych promowań profilu.

20 najbardziej aktywnych użytkowniczek, do których polecą miesięczne promowania to:

@olgaszczot
@wlinderka
@BankaWstanka
@iza186
@Sysiiii_Shop
@epifaniee
@Butik_Marlen
@dominisia15084
@Pati_Kleopatra
@kinga11505
@justynka23
@LucifDP
@nocoTyy
@monisia24d
@faaashion13
@daisy_lip
@KingaKraw
@Fashionx22
@madziaraaa190
@marysiamd


Spośród tych szaf, najbardziej zachwyciło nas 5, których właścicielki otrzymują zestawy 3 książek ufundowanych przez Wydawnictwo Pascal :*
To szafy, z których warto brać przykład tak

serce @iza186
serce @nocoTyy
serce @monisia24d
serce @Fashionx22
serce @wlinderka


Gratulujemy! brawo


Zwyciężczynie prosimy o kontakt z Gabą przez wiadomość prywatną na Serwisie lub wysyłając maila na adres patronaty@firma.szafa.pl, wpisując
w tytule: „Konkurs - Nowa Szafa” w treści podając swój login oraz:
- Promowanie profilu: wystarczy samo "Zgłaszam się!" ;)
- Książki + promowanie: W wiadomości wpiszcie Wasze imię, nazwisko, adres i numer telefonu!
Na zgłoszenia w sprawie nagród czekamy do 28 października 2018. Po tym terminie nagrody zostaną przeznaczone na inne cele i ich odbiór nie będzie możliwy.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

04 paź 2018 - 13:26:24

Gratulacje!!tak

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

04 paź 2018 - 13:50:19

@malmie

Cytat
malmie
(...) wkurzyłam się, bo upatrzyłam sobie coś i nie byłam zalogowana i się zalogowałam ... no i mosz trza szukać od nowa, bo teraz, gdzie byś człowieku nie był, w jakim miejscu na Szafie to zawsze po zalogowaniu wypcha cię, żebyś patrzył na porady i se szukaj od nowa.
Te "popularne" to też nie rozumiem, myślałam, że to na chwilę, tak dla przykładu, ale to jest to samo od początku zmian, a jak wchodzę w te profile to jakieś stare to jest, brak logowań od kilku lat.

Od teraz po zalogowaniu się znowu będziesz na tej stronie na której znalazłaś ofertę/ zakończyłaś przeglądanie szafy serce

@alicja70 @alinkawie
Z popularnymi będziemy działać, a brak odwiedzających nie jest błędem technicznym :) W każdym razie, odwiedzający powinni wkrótce powrócić.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-04 13:51 przez Gaba.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

04 paź 2018 - 14:06:51

@Gaba właśnie to zweryfikowałam na czymś pięęęęknym :) i działa serce

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

11 paź 2018 - 16:48:33

@malmie @anian333 @jusadr @vampireagnes @alinkawie @alicja70 i wszyscy zainteresowani :)
Odwiedzający powrócili na strony Waszych ofert i profile w nowej, odświeżonej wersji serce
Zadowolone? :*

P.S.
Teraz będziemy działać z "popularnymi". uff

NOWA SZAFA JUŻ JEST! ❤ Konkurs

11 paź 2018 - 17:28:27

Cytat
Gaba
@malmie @anian333 @jusadr @vampireagnes @alinkawie @alicja70 i wszyscy zainteresowani :)
Odwiedzający powrócili na strony Waszych ofert i profile w nowej, odświeżonej wersji serce
Zadowolone? :*

P.S.
Teraz będziemy działać z "popularnymi". uff
Bardzo zadowolona.

I pospieszcie się z tymi popularnymi BO STRASZNO I (NIE) ŚMIESZNO

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Agencje pracy