Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca - kosmetyki i Wellness

09 lip 2018 - 01:18:15

Witajcie, kochani!
Jestem blogerką i pozwoliłam sobie założyć tutaj wątek, ponieważ poszukuję osób do mojej 'drużyny' kosmetycznej w Oriflame.
To nie będzie żaden spam ani natrętna reklama, a jedynie propozycja dla tych z Was, które są zainteresowane dodatkowymi zarobkami, fajnymi kosmetykami a przede wszystkim świetną zabawą.
Ja skończyłam wizaż i stylizację, więc kosmetyki są moją pasją. Wiele razy słyszałam o tej firmie, ktoś mnie nagabywał żebym się zapisała albo coś zamówiła. Do tej pory jednak mnie nie interesowały te produkty, wydawały mi się nieciekawe. Byłam od wielu lat konsultantką Avon i tej marki się trzymałam. Koleżanka dała mi pierwszy katalog Oriflame, jaki trzymałam kiedykolwiek w rękach. I zainteresowało mnie sporo rzeczy, zaczęłam po trochu zamawiać, testować. Wrażenie było rewelacyjne :)
Szczególnie zapachy i suplementy mnie urzekły. I dzięki serii kosmetyków z olejkiem z drzewa herbacianego wyleczyłam trądzik, na który nie pomagały mi nawet drogie preparaty od dermatologa!
Zapisałam się na próbę, bo uznałam,że nic nie stracę. W Avon przez tyle lat nigdy nie dostałam nic za swoje zamówienia oprócz paru złotych rabatu. W Oriflame dostałam mnóstwo perfum, gadżetów, wręcz torby kosmetyków i w pierwszym katalogu już miałam awans. Są do zdobycia różnego rodzaju sprzęty kuchenne i domowe, torebki, dodatki i faktycznie niewiele trzeba, aby je dostać a nie tak jak w niektórych tego typu ofertach, gdzie trzeba realizować niemożliwe cele :)
Czy są tutaj osoby, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu i poznać produkty, z których sama jestem bardzo zadowolona? Lubicie spotkania w miłej atmosferze, zabiegi, pokazy i szkolenia wyjazdowe w pięknych miejscach? Jeśli tak, to śmiało się zgłaszać!

P.S. Ktoś zna produkty? Macie jakieś ulubione lub nielubiane? Jakie jest Wasze zdanie o tej firmie? :)

Praca - kosmetyki i Wellness

20 lip 2018 - 22:12:05

Chętnie skontaktuję się z osobami, które chciałyby zostać klientem biznesowym. Jest to świetny sposób na zarobienie, albo dorobienie - wszystko zależy od chęci.
Produkty firmy, z którą współpracuję są w 100% naturalne. Zapraszam do kontaktu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca w Tk Maxx