Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca CCC

17 kwi 2018 - 13:22:25

Witam czy ktoś z Was pracował, pracuje w CCC na stanowisku sprzedawca/kasjer. Proszę o opinie na temat zarobków, kierownictwa, czy to prawda, że zatrudniają tam osoby tylko na 3/4 etatu?

Praca CCC

17 kwi 2018 - 15:20:35

Ja szukałam pracy. Wysłałam CV, w odpowiedzi dostałam numer telefonu, pod który miałam zadzwonić. Zadzwoniłam i powiedziałam, że miałam zadzwonić w sprawie pracy. Bardzo (nie)miła Pani powiedziała, że musiało mi się coś pomylić, bo nikogo nie szukają i to NIE JEST MOŻLIWE, że dostałam ten numer telefonu, po czym się rozłączyła.
To tyle z moją przygodą z CCC. hmm

Praca CCC

22 kwi 2018 - 20:26:59

dzięki no to dość dziwna sytuacja a ktoś jeszcze może coś powiedzieć o pracy w CCC?

Praca CCC

25 kwi 2018 - 21:39:29

Jedyne co mogę powiedzieć to to, że kierownictwo to też ludzie, z którymi pracujesz, więc zależy na kogo się trafi. :)

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 3/5

Praca CCC

18 maj 2018 - 07:24:55

Tak na prawdę to w handlu w większości zatrudniają na 3/4 etatu. Wymagania są oczywiście takie jak na cały etat. Z tego co się orientuję to na sklepach są po 2 ,3 osoby na całym etacie reszta na 3/4 Jeśli chodzi o kierowników to zależy już od człowieka jak w życiu ,jeden Ci rękę poda a drugi nogę podstawi.

Praca CCC

22 maj 2018 - 20:58:00

Ja bym się doradził znajomych w tym temacie... Moim zdaniem to jest bardzo dobre rozwiązanie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Archiwa dokumentów