Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca a mąż

05 lut 2018 - 16:17:00


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-28 09:26 przez miko1992r.

Praca a mąż

05 lut 2018 - 16:58:00

Moim zdaniem mąż powinien Cię wspierać, to naturalne że chciałby, aby trochę odciążyć jego finansową odpowiedzialność za utrzymanie rodziny, ale przecież skoro szukasz pracy i nie ze swojej winy nie możesz jej znależć to głową muru nie przebijesz... może pomyśl o jakiejś pracy dorywczej i ogłoszeniu się w anonsach najbliższego miasta (sprzątanie, pilnowanie dziecka itd.)

Praca a mąż

05 lut 2018 - 17:32:38

Zgłoś się do urzędu pracy, może gdzieś cie skierują albo załapiesz się na jakieś kursy. A męża olej. Potem będzie się rzucał, że pracujesz.. Po prostu myśl o czym innym.

Praca a mąż

05 lut 2018 - 18:48:46

Ile masz lat autorko wątku?
Jeśli mieścisz się w granicach 30 roku życia to warto iść zarejestrować się do urzędu pracy.
Nie wiem czy w każdym urzędzie ale u mnie była w tamtym roku akcja dofinansowania stanowisk dla bezrobotnych do 30 roku życia.
Wielu ludzi na tym zyskało.
Ja niestety jestem po trzydziestce, ale w sumie na bezrobociu byłam dwa miesiące.
Wiele złożonych cv, osobiście i internetowo ale udało się mi dostać fajną pracę.
Także, szukaj a na pewno znajdziesz, powodzenia.

Praca a mąż

05 lut 2018 - 23:46:58

zgadzam się, że powinnaś pracować ale nie dlatego że mąż tak chce a dlatego, żeby oderwać się od domowych obowiązków, rozwijać się itd. Mąż nie powinien tak cwaniakować bo pewnie do tej pory zajmowałaś się TAKŻE JEGO dzieckiem więc nie miałaś jak podjąć pracy a wiem, że nie jest łatwo.

Może spróbuj w większej miejscowości kawałek dalej? albo urzad pracy? agencje zatrudnienia?

Praca a mąż

06 lut 2018 - 09:02:31

co za kretyn z tego faceta.
wiem że powinnaś pracować ale to on powinien i okazać wyrozumiałość a nie oceniać.
Spróbuj dalej może chociaż praca chałupnicza do momentu jak nie znajdziesz .
spróbuj cokolwiek niech on WIDZI że sie starasz .
Nie załamuj się nie pokazuj u tego .

Praca a mąż

06 lut 2018 - 09:17:44

dla chcącego nic trudnego....ale jak się nie chce pracować to każda wymówka jest dobra super
praca do ciebie nie przyjdzie to ty musisz chcieć ją znależć

Praca a mąż

06 lut 2018 - 15:03:16

Cytat
Polaris3
dla chcącego nic trudnego....ale jak się nie chce pracować to każda wymówka jest dobra super
praca do ciebie nie przyjdzie to ty musisz chcieć ją znależć

tak

Praca a mąż

28 wrz 2018 - 11:14:46

a bo ja wiem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Która wersja najlepsza?