Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 3/5

Biznes Benefit

20 gru 2017 - 11:21:17

Cześć! Macie, korzystacie z takiej karty? Mogę wziąć z pracy i dlatego pytam. Faktycznie się tak opłaca na terenie Warszawy? Słyszałam o zniżkach nawet do 70%

Biznes Benefit

20 gru 2017 - 13:13:39

w większych miastach sporo firm je oferuje- posprawdzaj najpierw jakie są zniżki i czy będziesz z czegokolwiek korzystać;)

Biznes Benefit

10 lut 2018 - 21:01:25

Zniżki są spore, a na terenie Warszawy naprawdę jest w czym wybierać. Poza tym karta nie jest imienna, więc z rabatów może korzystać cała rodzina ;)

Biznes Benefit

10 lut 2018 - 21:17:14

Ja karty nie mam ale często pożyczam od koleżanki

Biznes Benefit

23 kwi 2018 - 13:10:08

Ja dostałam taką kartę od swojej fryzjerki i teraz za każdym razem jak wracam do salonu to dostaję super zniżki ze względu na program Biznes Benefit.

Biznes Benefit

10 sie 2018 - 16:36:56

Powiem tak, jeżeli dają to oczywiście że warto wziąć :) Jest to karta, która uprawnia do naprawdę dużej ilości zniżek w przeróżnych miejscach i nie ogranicza się wyłącznie do jednej dziedziny jak restauracje, czy salony urody więc każdy niezależnie od płci, czy wieku będzie miał z niej pożytek. Mi dość często zdarza się je używać i tak sobie ostatnio myślałam jaką kwotę zaoszczędziłam w porównaniu do czasu gdy jej jeszcze nie miałam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-10 16:38 przez TolaK.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bardzo ważne wyjazd