Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

AVON- zbiorczy

22 lis 2017 - 08:24:23

Propozycje dotyczące pracy w charakterze konsultantek firmy AVON, pytania i odpowiedzi związane z tym tematem.


WSZYSTKIE ogłoszenia wrzucamy TYLKO w tym wątku aby nie zaśmiecać forum tym samym tematem. Pamiętaj- jeśli chcesz dodać ofertę pracy opisz ją szczegółowo- miasto, warunki, korzyści, obowiązki.

AVON- zbiorczy

22 lis 2017 - 10:53:15

Zostań konsultantką/Konsultantem firmy AVON i odbierz perfumy EVE CONFIDENCE za 1,00 zł !

-17 katalogów w roku
-dostęp do kosmetycznych nowości w fantastycznych cenach
-szkolenia z zakresu makijażu, zapachów
-atrakcyjne rabaty
-dodatkowe programy zarobkowe
-produkty pomocne w sprzedaży, próbki, katalogi w niskich cenach
To wszystko i wiele wiele innych ciekawostek czeka właśnie na CIEBIE !!!!
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nową ofertą AVON w dywizji 11 :)

Skontaktuj się ze mną lub po porostu wypełnij formularz rejestracyjny na stronie podanej poniżej :)

https://start.avonpolska.pl/startavonpl





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-22 19:16 przez diabelares.

AVON- zbiorczy

22 lis 2017 - 12:39:55

Jeśli AVON zbiorczy to znaczy, że ja też mogę się podpiąć :)Opowiem Wam moją historię.
Ja zostałam konsultantką niedawno (3 katalogi temu) i powiem szczerze, że jestem BARDZO zadowolona. To był impuls. Przez około 3 lata zamawiałam u koleżanki, robiłam z każdego katalogu zamówienia na ok 100-300 zł (katalog zabierałam do pracy dla koleżanek). Jeden jedyny raz dostałam od mojej znajomej prezent mikołajkowy - krem do rąk za który pewnie albo nic nie zapłaciła, albo jakieś grosze. Żadnych rabatów - inna koleżanka z innej marki zawsze robi mi rabaty. Wiem, że ona chce na tym zarabiać, ale bez przesady. Wkurzyłam się. Zostałam konsultantką i zamawiam teraz dla siebie innych. Oczywiście koleżanka się obraziła :D
Ja zawsze daje upusty choćby 3-5 zł, przy większych zamówieniach dorzucam też gratis. Wkręciłam nawet męża i daje koleżankom z pracy katalog :) Może nie ma z tego kokosów :) ale zawsze dorobię sobie do wypłaty :) także dziewczyny, Ja też mam super Liderkę sprzedaży. Mogę ją z Wami również skontaktować. Basia jest na prawdę świetną dziewczyną. Teraz jest niezły program dla nowych konsultantek, na prawdę warto :) Jeśli znajdzie się chętna ZAPRASZAM :)

AVON- zbiorczy

20 lut 2018 - 20:16:34

Zapraszam Cię do swojego zespołu – poznasz świetnych ludzi, którzy razem budują wspaniały biznes w Avon, a jednocześnie uzyskasz dostęp do tanich kosmetyków dla siebie i bliskich!

Czy wiesz, że jako Konsultantka możesz skorzystać z ofert, które nie są dostępne dla Klientów? Otrzymujesz wartościowe prezenty już przy pierwszym zamówieniu! A co najważniejsze możesz kupować kosmetyki do 40% taniej.

Nie ma obowiązku składania zamówień. Chcesz - zamawiasz, nie chcesz - nie składasz zamówienia. Kupuj tylko dla siebie lub poszerz działalność i zbieraj zamówienia od znajomych i zarabiaj. A może chcesz zostać liderem? Sama zdecyduj :-)

Zarejestruj się już teraz: https://start.avonpolska.pl/martawrzaskowska-lideravon-rejestracja



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zacznij zarabiać