Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Paczki na święta

26 paź 2017 - 13:31:25

Cześc. Firma w jakiej pracuję chciałaby w tym roku zrobic paczki dla pracowników.Sama jestem pracownica ale pracuję w takim dziale,że spadło na mnie zadanie skomponowania takich wlaśnie paczek. Co powinno się w nich znaleźć?
Co dostajecie?

Paczki na święta

26 paź 2017 - 15:20:07

nie dostaję nigdy ale na pewno kawa jakaś herbata jakies słodycze pewnie, choć pracownicy woleli by choćby 100zł niż paczkę:)

Paczki na święta

26 paź 2017 - 16:00:43

bon do spożywczego albo drogerii

Paczki na święta

26 paź 2017 - 17:03:27

najlepiej bon lub kasa .
Jeśli paczka to zależy dla jakich pracowników?
Jeśli same babeczki to problem rozwiązany jeśli mieszany to już lepiej coś do żarcia typu kawa ,ciasteczka , bombki , wina.

Paczki na święta

26 paź 2017 - 17:50:04

premię po 1000 zł tańczy przynajmniej każdy kupi sobie co chce

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Paczki na święta

26 paź 2017 - 22:08:27

Jaka jest przewidywana wartość paczki?
U mnie z Dz. Socjalnego na święta BN otrzymujemy bony towarowe(ich wysokość uzależniona jest od zarobków),natomiast ze Zw. Zawod. wszystkie paczki są jednakowe i zwykle są w nich; kawa, herbata, jakieś słodycze w kartoniku,szampan,szynka w puszce i pozostałe pakowane próżniowo. Nadmienię,że na dostawę umawiają się z hurtownią i sprawdzonym producentem wędlin,który pakuje je próżniowo w mniejszych porcjach- z podaniem terminu przydatności. Dzięki temu,że jest to większa dostawa uzyskujemy ceny hurtowe.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-26 22:10 przez PaniGami.

Paczki na święta

26 paź 2017 - 22:39:06

Bony towarowe są najlepszym pomysłem, każdy kupi co chce. Ale paczka, to paczka:) Pewnie uniwersalnie kawa, herbata, bakalie, słodycze, małe słoiczki z przetworami. Jakieś symboliczne ozdoby, dekoracje świąteczne typu bombki itp

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Paczki na święta

30 paź 2017 - 10:03:19

Najważniejsze pytanie.Jaki macie budżet na paczkę? Bo inną paczkę skomponuje się gdy ma się do wydania 100 zł.Inną paczkę jeśli ma się do wydania jakieś większe pieniadze ( na przykład 500 zł). Możesz ewentualnie zamówić gotowe już zestawy, są firmy, które coś takiego komponuje. W paczce fajnie jakby się znalazła:
herbata dobrej firmy
coś słodkiego
kawa
jakieś przyprawy
<moderacja-materiały reklamowe>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-30 21:43 przez moderator.

Paczki na święta

22 lis 2017 - 12:44:33

Dokładnie wszystko zależy od budżetu. Są też takie firmy zajmujące się robieniem prezentów dla pracowników. Może poszukać w necie. Może pomyśl nad innymi paczkami dla kobiet, a innymi dla mężczyzn. Jeśli macie jakąś galerię może w paczce powinny znaleźć się bony podarunkowe do jakiejś sieciówki np HM czy Rossmann :) ja zawsze jestem z takiego prezentu zadowolona. Dokupisz jakiś słodycz i kawę i będzie git :)

Paczki na święta

22 lis 2017 - 13:32:31

Wszystko zależy od budżetu i od tego czy paczki mają być dla pracowników czy dla dzieci. Ja osobiście lubię jak paczki są może mniejsze ale zawierają lepsze produkty- pistacje, dobra kawa, kinder czekoladki, dobre czekoladki, itd

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca w sklepie SOLAR