Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

zakupy internetowe

48 sekund temu

Projekt wnętrza

38 minut temu

usługi stomatologiczne

41 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zarabianie przez MLM

23 paź 2017 - 20:49:53

Dziewczyny ciekawi mnie czy ktora z was zarabiala moze przez Network Marketing? Wydaje mi sie to wszystko jedna wielka ściemą... nie wierze ze na tym mozna zarobic co msc kilka tys zl.
Chodzi o polecanie produktow ze sklepu internetowego i sciaganie do tego sklepu nowych klientow.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

zarabianie przez MLM

03 lis 2017 - 20:20:46

Szczerze to nie mam do tego przekonania, te piękne słowa o byciu samemu sobie szefem, o byciu liderem, o bazie swoich klientów, gderanie o ponadprzeciętności czy o genialnych mocach organizacyjnych to już deko zalatuje skuchą, ale zapewne ktoś zarabia te grube miliony. Te spamerskie linki, gdzie się tylko da to takie właśnie mlm, na siłę człowiekowi wciskają coś, uporczywie byle tylko sprzedać. Kiedyś taka jedna moja znajoma się za to wzięła, ale szybko marzenia o milionach prysły i dała se spokój.

zarabianie przez MLM

04 lis 2017 - 06:22:45

Wydaje mi sie, ze mimo wszystko da sie na tym zarobic, jednak nie miliony a duzo mniejsze pieniazki ;) Liczyc sie trzeba z tym, ze podstawa w tym biznesie jest aktywne dzialania na portalach spolecznosciowych, co zajmie nie malo czasu :D Wydaje mi sie, ze czlowiek wiecej zarobi w regularnej pracy a tutaj straci tylko swoj czas :P

zarabianie przez MLM

20 lip 2018 - 22:15:34

Ja pracuję w branży MLM, co w ogóle nie jest związane z moim kierunkiem studiów. Chętnie skontaktuję się z osobami, które chciałyby pozyskać więcej informacji na ten temat. Jest to świetny sposób na zarobienie, albo dorobienie - wszystko zależy od chęci.
Produkty firmy, z którą współpracuję są w 100% naturalne. Zapraszam do kontaktu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakiego radia sluchacie w pracy?