Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

Drogeria internetowa

30 sie 2017 - 12:10:33

Cześć. prowadzę drogerię internetową, niestety nie jest jeszcze taka znana, jednak zastanawiam się nad reklamą dla niej. Słyszałam, że dobrym rozwiązaniem jest pozycjonowanie stron. Co sądzicie? Warto w to inwestować.

Drogeria internetowa

30 sie 2017 - 13:42:52

Warto - pozycjonowanie to najmniej inwazyjna forma reklamy. Możesz też reklamować się na fb, widzę że często pokazują mi się wpisy sponsorowane różnych drogerii internetowych, więc to też dobry kanał dla takiej działalności. Do tego możesz stargetować reklamę pod kobiety;) Jeżeli potrzebujesz pomocy z pozycjonowaniem to mogę doradzić agencję SOLV. Ja u nich pozycjonuję swoją stronę;)

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 2/5

Drogeria internetowa

12 paź 2017 - 17:54:49

Jest dobrym pomysłem pozycjonowanie oczywiście . Tylko powiedz mi jak wygląda
Twoja drogeria internetowa? Bo jeżeli ją masz ,to ktoś Ci ją musiał przecież stworzyć . Chyba ,ze sama ją robiłaś . A na dobrą sprawę takich rzeczy się nie robi samemu . Podstawą dobrej reklamy jest założenie choćby swojej strony internetowej czy sklepu. A wiem to , bo mam swój gabinet kosmetyczny od niedawna . Robimy tu rzęsy , paznokcie itd . Reklama na fb to jest rzecz następna . Dobrze mieć profil swojej firmy . Włączyć opcje " recenzje " . Co do stworzenia sklepu czy strony to jest bardzo fajna agencja interaktywna Proformat .Jak bym miała się rozglądać to pewnie na nich bym postawiła znowu . Na koncie mają zrobionych ponad 300 stron sklepów . A strony są responsywne.

Drogeria internetowa

12 paź 2017 - 21:11:29

wysyłam do sprawdzenia bo zalatuje raklamą i kilkoma kontami jednej dziewczyny...albo kogoś kto sie zajmuje pozycjonowaniem stron...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zarobki kosmetyczki