Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PRACA W SALONIE OBUWNICZYM

26 kwi 2017 - 20:20:57

Szukamy do naszego super mega fantastycznego zespołu pracownikaaa rokuuu.
Praca od zaraz w salonie z obuwiem oraz galanteria skórzana.
Praca Warszawa pełny etat.
Zapraszam do kontaktu :-)

PRACA W SALONIE OBUWNICZYM

26 kwi 2017 - 20:30:41

Bym się zgłosiła, ale akurat w nocy wyrżnęłam głową o podłogę i z rozciętą głową nie za specjalnie bym się prezentowała na rozmowie ;( Więc tylko podbijam.

PRACA W SALONIE OBUWNICZYM

26 kwi 2017 - 20:45:21

Cytat
DaChoice
Bym się zgłosiła, ale akurat w nocy wyrżnęłam głową o podłogę i z rozciętą głową nie za specjalnie bym się prezentowała na rozmowie ;( Więc tylko podbijam.
No rzeczywiście, na pytanie: Dlaczego Pani do nas przyszła? gotowa odpowiedź: Ponieważ walnęłam się w głowę.
Praca w salonie obuwniczym to gwarantowane bankructwo :) dla zatrudnionej.

PRACA W SALONIE OBUWNICZYM

27 kwi 2017 - 07:37:44

Cytat
alicja70
Cytat
DaChoice
Bym się zgłosiła, ale akurat w nocy wyrżnęłam głową o podłogę i z rozciętą głową nie za specjalnie bym się prezentowała na rozmowie ;( Więc tylko podbijam.
No rzeczywiście, na pytanie: Dlaczego Pani do nas przyszła? gotowa odpowiedź: Ponieważ walnęłam się w głowę.
Praca w salonie obuwniczym to gwarantowane bankructwo :) dla zatrudnionej.
a można wiedzieć dlaczego? bankructwo .
Praca jak każda inna o wiele lepsza jak praca w sklepie z ciuchami.

PRACA W SALONIE OBUWNICZYM

27 kwi 2017 - 09:30:58

Szkoda, że mam tak daleko do Warszawy

PRACA W SALONIE OBUWNICZYM

27 kwi 2017 - 10:19:57

heh, nawet oferty pracy mamy na szafie:)
Nie chciałabym pracować ani w sklepie obuwniczym ani w sklepie z ciuchami. W obydwu zazwyczaj ciężka praca za marzne pieniądze.
Jednak nie rozumiem stwierdzenia czemu bankructwo:)

PRACA W SALONIE OBUWNICZYM

27 kwi 2017 - 10:44:42

Uwaga!idea Tłumaczę: żądza nabycia obuwiachcę to! wśród którego się pracuje w stosunku do zarobków może doprowadzić do ruiny portfela ;(help

PRACA W SALONIE OBUWNICZYM

27 kwi 2017 - 10:48:53

Jeśli masz dostęp do takiej ilości butów to to kusi:D Trzeba uważać żeby do wypłaty nie dopłacać;)

PRACA W SALONIE OBUWNICZYM

27 kwi 2017 - 10:54:42

Cytat
alicja70
Uwaga!idea Tłumaczę: żądza nabycia obuwiachcę to! wśród którego się pracuje w stosunku do zarobków może doprowadzić do ruiny portfela ;(help

hahah teraz rozumiem ;) chociaż czasami jak się przy czymś pracuje to się odechciewa w ogóle.. więc można też zaoszczędzić :D

PRACA W SALONIE OBUWNICZYM

27 kwi 2017 - 11:23:41

a wiesz mnie się wydaje ze to tylko jest chwilowe , potem kupowanie we własnym miejscu pracy tobie sie znudzi.
a co do butów to wiadomo kazda z nas kocha bucikibrawo

PRACA W SALONIE OBUWNICZYM

27 kwi 2017 - 17:20:04

Cytat
banach
a wiesz mnie się wydaje ze to tylko jest chwilowe , potem kupowanie we własnym miejscu pracy tobie sie znudzi.
a co do butów to wiadomo kazda z nas kocha bucikibrawo

Jako pracownik masz prawie zawsze zniżki :) Pracowałam w sklepie z samymi ubraniami i takim gdzie kupiło się wszystko(odzież, obuwie, torebki i dodatki). Jeśli masz wybór iść gdzieś i wydać o np 50zł więcej to wolisz jednak u siebie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca w oriflame