Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

operacja oczu

23 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca "kanar" co sądzicie? :-)

22 kwi 2017 - 16:47:52

Cytat
agata74
( wiem bo miałam ta srednia przyjemnosci odprawiac pasazerów wizza i to była masakra )

Agata, to może kiedyś byłaś i przy moich odprawach, były tam jakieś super babki...ale ja byłam naprawdę grzeczna;)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

praca "kanar" co sądzicie? :-)

22 kwi 2017 - 16:59:47

Cytat
veenus
no właśnie praca jak praca, tylko czasem jak patrzę KTO kontroluje bilety to jestem w szoku. myślę, że dlatego ten "zawód" jest tak źle traktowany i nie budzi szacunku, gdyż niestety część osób to dla mnie "margines społeczny" :-( czy pracodawcy naprawdę biorą każdego? ostatnio byłam świadkiem pewnego zdarzenia jadać tramwajem. 2 kontrolerów (panów - "byków" 1,9m o nie najlepszej aparycji) doczepiło się do dzieciaka wieku gimnazjalno-licealnego (nie wiem 12-14lat) chłopak nie miał biletu twierdząc że zgubił pieniążki od rodziców,rozpłakał się, prosił aby puścili gdyż ojciec go "zleje" i zamiast go puścić koniecznie chcieli wlepić mu mandat. w efekcie zaczęli się szarpać i chłopak się przewrócił na schody :-( pół tramwaju stanęło w obronie chłopca, że to dziecko i niech wypisują mandaty dorosłym! oczywiście ja spisałam nr z legitymacji i napiszę do mpk. dlaczego takie "byki" nie łapią prawdziwych gapowiczów , tylko wyżywają się na starszych i dzieciach? to mnie przeraża :(
A dlaczego go szarpali ? Tramwaj jechał ? Dziwne, że dwóch osiłków musiało szarpać dzieciaka. Ciekawe jakby ci gorliwcy się zachowali jakby grupa innych osiłków jechała bez biletu.

praca "kanar" co sądzicie? :-)

22 kwi 2017 - 17:35:59

Żadna praca nie hańbi.

praca "kanar" co sądzicie? :-)

23 kwi 2017 - 08:42:52

faktycznie praca jak każda inna
ja niestety nie byłabym wstanie z takimi pasażerami się użerać.
widzę jak reagują gdy faceci jadą bez biletu , bywa że one babki nie podchodzą do takich napakowanych i obitych gęb.
najlepiej wychodzą jak złapią i polują na mniejsze zło.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak poczta Waszym zdaniem jest najlepsza?