Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca "kanar" co sądzicie? :-)

22 kwi 2017 - 16:47:52

Cytat
agata74
( wiem bo miałam ta srednia przyjemnosci odprawiac pasazerów wizza i to była masakra )

Agata, to może kiedyś byłaś i przy moich odprawach, były tam jakieś super babki...ale ja byłam naprawdę grzeczna;)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

praca "kanar" co sądzicie? :-)

22 kwi 2017 - 16:59:47

Cytat
veenus
no właśnie praca jak praca, tylko czasem jak patrzę KTO kontroluje bilety to jestem w szoku. myślę, że dlatego ten "zawód" jest tak źle traktowany i nie budzi szacunku, gdyż niestety część osób to dla mnie "margines społeczny" :-( czy pracodawcy naprawdę biorą każdego? ostatnio byłam świadkiem pewnego zdarzenia jadać tramwajem. 2 kontrolerów (panów - "byków" 1,9m o nie najlepszej aparycji) doczepiło się do dzieciaka wieku gimnazjalno-licealnego (nie wiem 12-14lat) chłopak nie miał biletu twierdząc że zgubił pieniążki od rodziców,rozpłakał się, prosił aby puścili gdyż ojciec go "zleje" i zamiast go puścić koniecznie chcieli wlepić mu mandat. w efekcie zaczęli się szarpać i chłopak się przewrócił na schody :-( pół tramwaju stanęło w obronie chłopca, że to dziecko i niech wypisują mandaty dorosłym! oczywiście ja spisałam nr z legitymacji i napiszę do mpk. dlaczego takie "byki" nie łapią prawdziwych gapowiczów , tylko wyżywają się na starszych i dzieciach? to mnie przeraża :(
A dlaczego go szarpali ? Tramwaj jechał ? Dziwne, że dwóch osiłków musiało szarpać dzieciaka. Ciekawe jakby ci gorliwcy się zachowali jakby grupa innych osiłków jechała bez biletu.

praca "kanar" co sądzicie? :-)

22 kwi 2017 - 17:35:59

Żadna praca nie hańbi.

praca "kanar" co sądzicie? :-)

23 kwi 2017 - 08:42:52

faktycznie praca jak każda inna
ja niestety nie byłabym wstanie z takimi pasażerami się użerać.
widzę jak reagują gdy faceci jadą bez biletu , bywa że one babki nie podchodzą do takich napakowanych i obitych gęb.
najlepiej wychodzą jak złapią i polują na mniejsze zło.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak poczta Waszym zdaniem jest najlepsza?