Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nie zły galimatias
nie można za tobą na nadążyć.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
Colloner
... Nie sądzę, aby nie powiedziano jej przez telefon szczegółów tej oferty( jaka kobieta w ciemno jechałaby tyle km do pracy nie wiadomo jakiej...) ale nawet jeśli nic jej nie powiedziano, to idę o zakład ...
Jaka jest Wasza ocena tej sytuacji? Spotkaliście się kiedyś z podobnie chorą ofertą?

Jak to jaka ? No Twoja przecież, to wytłumacz jaka skoro tak sprawę stawiasz.
Udzieliłeś tutaj ochoczo porady więcej systemowego myślenia zalecam
a sam się to tego nie stosujesz, a może jednak ?

Ja takiej oferty pracy nie miałam.

Cytat
malmie
Cytat
Colloner
... Nie sądzę, aby nie powiedziano jej przez telefon szczegółów tej oferty( jaka kobieta w ciemno jechałaby tyle km do pracy nie wiadomo jakiej...) ale nawet jeśli nic jej nie powiedziano, to idę o zakład ...
Jaka jest Wasza ocena tej sytuacji? Spotkaliście się kiedyś z podobnie chorą ofertą?

Jak to jaka ? No Twoja przecież, to wytłumacz jaka skoro tak sprawę stawiasz.
Udzieliłeś tutaj ochoczo porady więcej systemowego myślenia zalecam
a sam się to tego nie stosujesz, a może jednak ?

Ja takiej oferty pracy nie miałam.
Ja nawet nię wyobrażam sobie takiej sytuacji, teoretycznie to trzeba być desperatką żeby tak w ślepo lub wiedzieć co i jak ale znając wredny charakter swojego faceta oszczędzić mu szczegółów żeby nie zżędził.
Nie wiem Colloner jak wpadłeś na taki pomysł, ale takie gdybanie jest bez sensu...chociaż ostatnio prawda i logika to temat tabu:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
CzerwoneUsta

... chociaż ostatnio prawda i logika to temat tabu:)

Dokładnie. Równolegle sugestywność wielka co do osób, które na takie ogłoszenia odpowiadają.

A może po prostu ta Twoja dziewczyna taka "mądra", że przeglądając ogłoszenia o pracę nie przefiltrowała miejscowości i teraz wielce zdziwiona że zadzwonili z tak daleka? ;) A praca na tyle łatwa, ze nie było sensu opowiadać przez telefon i tłumaczyć jak się rozdaje cukierki? Zresztą, jestem z Opola - podaj mi na priv nazwę firmy, na studiach czasami dorabiałam na hostessowaniu i kilka znam, napisz adres gdzie ma się stawić to może będę wiedziała co i jak. Chociaż bardziej skłaniam się ku wersji że trollujesz.

nie rozumiem, a nie prościej było zapytać przez telefon o nazwę firmy i jej siedzibę, żeby potem można było sprawdzić wszystko na spokojnie? podstawowa zasada - sprawdza się czy w ogole firma xyz istnieje, a jeśli tak to czym się zajmuje i jakie są opinie o niej .. wówczas sytuacja staje się jasna, nie ma gdybania, rozpaczania i innych problemów

Cytat
prewencja
nie rozumiem, a nie prościej było zapytać przez telefon o nazwę firmy i jej siedzibę, żeby potem można było sprawdzić wszystko na spokojnie? podstawowa zasada - sprawdza się czy w ogole firma xyz istnieje, a jeśli tak to czym się zajmuje i jakie są opinie o niej .. wówczas sytuacja staje się jasna, nie ma gdybania, rozpaczania i innych problemów
Pewnie, że prościej, ale to jest tak, że ona nie chce podać nic. Zawsze powtarza, że nic nie wie, a jak teraz jest na miejscu, to kontakt z nią ucichł....

Cytat
Merkuria
A może po prostu ta Twoja dziewczyna taka "mądra", że przeglądając ogłoszenia o pracę nie przefiltrowała miejscowości i teraz wielce zdziwiona że zadzwonili z tak daleka? ;) A praca na tyle łatwa, ze nie było sensu opowiadać przez telefon i tłumaczyć jak się rozdaje cukierki? Zresztą, jestem z Opola - podaj mi na priv nazwę firmy, na studiach czasami dorabiałam na hostessowaniu i kilka znam, napisz adres gdzie ma się stawić to może będę wiedziała co i jak. Chociaż bardziej skłaniam się ku wersji że trollujesz.

to po co w ogóle odpisujesz??? Nic nie wiem na temat tej firmy, bo ona nie chciała nic powiedzieć, poza tym odcięła się i nie ma z nią kontaktu odkąd tam jest. Jesteś z Opola, słyszałaś o jakiejś firmie, jakimś czymś co robi czarne interesy zazwyczaj z kobietami młodymi? Masz coś na myśli, gdzie mogliby ją wykorzystać, kazać uprawiać sex za kase i takie tam?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-12 20:52 przez Colloner.

Cytat
Colloner
ona nie chce nic powiedzieć, poza tym odcięła się i nie ma z nią kontaktu odkąd tam jest
Dla mnie są 2 opcje: albo jesteś trollem, albo tak naprawdę ona wszystko wie co i jak (tylko Tobie mówiła, że nie wie), i jej się to spodobało.
Gdyby to był film a nie życie, byłaby jeszcze 3 opcja - leży gdzieś teraz zamordowana - no ale bez przesady, w to nie wierzę.

@Colloner
...Bo trzeba było jechać razem z Nią i nie puszczać Jej samej.

Cytat
DaChoice
Cytat
Colloner
ona nie chce nic powiedzieć, poza tym odcięła się i nie ma z nią kontaktu odkąd tam jest
Dla mnie są 2 opcje: albo jesteś trollem, albo tak naprawdę ona wszystko wie co i jak (tylko Tobie mówiła, że nie wie), i jej się to spodobało.
Gdyby to był film a nie życie, byłaby jeszcze 3 opcja - leży gdzieś teraz zamordowana - no ale bez przesady, w to nie wierzę.

Opcja czwarta jest też.... a co jeśli w ogóle nigdzie nie pojechała? Tylko nawet mnie wkręca? No właśnie....
Jaki jest sens z trolowania? Siedzę już tutaj 3 dni,poświęcam czas i energię... Na prawdę tak wiele idiotów dookoła, że od razu każdy jeden to jakiś trol?

Cytat
Merkuria
Chociaż bardziej skłaniam się ku wersji że trollujesz.

Obserwując rozwój tego wątku i dyskusję ja chyba również...

Generalnie, po rozpatrzeni każdych Waszych opinii uważam problem za zamknięty. Jedyne o co bym dalej prosił, to jeśli ktoś ma jakieś konkretne,uzasadnione, podejrzenia co do firmy, jakieś konkretne, sprawdzone informacje, to proszę podać.

Cytat
Colloner
Na prawdę tak wiele idiotów dookoła, że od razu każdy jeden to jakiś trol?
Oczywiście nie każdy, ale w dzisiejszych czasach tylu jest trolli, że zawsze się taką opcje bierze pod uwagę. Mam nadzieje, że Cię tym nie uraziłam ;)
A Twoja uwaga z opcją nr 4 też jest bardzo ciekawa, przyznam. No tu już dochodzi kwestia zaufania, jak dobrze i jak długo się w ogóle znacie.

@Colloner
Na pewno siedzenie na szafie nic tu nie pomoże.

Cytat
Colloner
Jaki jest sens z trolowania? Siedzę już tutaj 3 dni,poświęcam czas i energię... Na prawdę tak wiele idiotów dookoła, że od razu każdy jeden to jakiś trol?
Mamy rozumieć że to odpowiedżnuci

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca i nauka jednocześnie?