Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dofinansowanie na działalność

31 paź 2016 - 13:16:12

Witam, jestem agentem ubezpieczeniowym pracującym na własnej działalności.
chciałabym otworzyć sklep odzieżowy,i tak się zastanawiam czy mogę starać się o jakieś dofinansowanie na otwarcie tego sklepu.
Z góry dziękuje za pomoc.

Dofinansowanie na działalność

23 lis 2016 - 16:02:46

Nie widzę przeszkód, teraz wciąż jest sporo możliwości otrzymania pomocy, z tym że głównie przyznawane są kredyty z preferencyjnymi warunkami spłaty. Ja sama mam w planach staranie się o podobną pomoc, zamierzam wymienić maszyny piekarnicze na nowe http://www.masz.gliwice.pl/ I pewnie skończy się właśnie na kredycie

Dofinansowanie na działalność

23 lis 2016 - 16:26:17

pewnie staraj sie i bierz ile sie da:) u mnie w łodzi dawali wszystkim dofinansowanie bo nich nie chciał a mieli go multum i nawet na głupoty dawali, jeśli będziesz szukała hurtowni odezwij się prywatnie

Dofinansowanie na działalność

21 gru 2016 - 13:22:30

No właśnie jak to jest z tymi dofinansowaniami na własną działalność?Mąż zastanawia się nad własną działalnością, która zajmowałabny się dostarczaniem do innych przedsiębiorstw systemów telekomunikacyjnych (podobnie jak tutaj: https://www.datera.pl/call-ex-cloud/) Czy otrzymane środki z dofinansowania mogę przeznaczyć na sprzęt?Czy kwota 20 tysięcy to max, który mozna otrzymać czy można jeszcze starać się o większe dofinansowania z innych źródeł niż Urząd Pracy?Dzięki za odpowiedź.

Dofinansowanie na działalność

21 gru 2016 - 14:36:02

Podbijam, bo tez chcialabym otworzyc swoja i chetnie sie dowiem co i jak :)

Dofinansowanie na działalność

21 gru 2016 - 16:27:43

Ja tez bardzo chętnie się dowiem :)

Dofinansowanie na działalność

21 gru 2016 - 16:36:51

żeby dostać dofinansowanie z urzędu to trzeba być zarejestrowanym jako bezrobotny, więc najpierw musiałabyś zamknąć obecną działalność, zarejestrować się w urzędzie i dopiero możesz się starać o dofinansowanie

Dofinansowanie na działalność

22 gru 2016 - 05:39:52

Cytat
izuu90
żeby dostać dofinansowanie z urzędu to trzeba być zarejestrowanym jako bezrobotny, więc najpierw musiałabyś zamknąć obecną działalność, zarejestrować się w urzędzie i dopiero możesz się starać o dofinansowanie

Niestety to prawda . Nie można wykonywać innej pracy , i trzeba być zarejestrowanym w Urzedzie Pracy jako osoba bezrobotna . Inaczej nie ma szans na dofinansowanie ;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-22 05:40 przez Consual86.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kto ma 0,75 etatu?