Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 5/5

Własny punkt opłat i sprzedaż :)

27 paź 2016 - 16:32:12

Zaoferuj klientowi możliwości zapłaty kartą, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś. \ja też prowadzę własną firmę (w innej dziedzinie co prawda) i korzystam z usług Kolportera <moderacja-spam>. mnie mają najlepszą obsługę POS.
Dobrym sposobem na pozyskanie klienta będzie też reklama, może ugadaj się z kilkoma sklepami, by wywiesili małą karteczkę na drzwiach, że taki punkt istnieje? W zamian ty możesz wywiesić ich, że polecasz np. pierogi ze sklepu obok :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-27 16:08 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Własny punkt opłat i sprzedaż :)

27 paź 2016 - 16:39:57

Cytat
Sensuele
A inpost nie zlikwidował czasami listów poleconych ? :)

zlikwidował, ale jest masa innych przesyłek w tym kurierskie, e-commerce czy nawet paczkomatowe (te też można odbierać podobno od niedawna w punktach, nie w paczkomatach; no, ale być może ilość tych punktów teraz jest ograniczana - nie wiem

Własny punkt opłat i sprzedaż :)

28 paź 2016 - 16:12:00

to nie opłacalne hmm bo wszyscy robią przelewy przez neta albo mają z stałe zlecenia w banku telefon


Przypomina mi się taki dowcip żydowski:
Przychodzi klient do sklepu, Żyd go wita w progu, i się pyta czym może służyć, poproszę znaczek na list, 1,25 zł, poproszę, o taniej niż na poczcie oznajmia klient, na to żyd: muszę być konkurencyjny!

Własny punkt opłat i sprzedaż :)

31 paź 2016 - 09:25:15

Niestety nie wszyscy dokonują opłat przez Internet, gdyby tak było nie miałabym takich kolejek na poczcie. Głównie są to ludzie starsi, a przewija się ich naprawdę sporo, więc widocznie się opłaca mieć taki punkt opłat.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Własny punkt opłat i sprzedaż :)

27 lut 2017 - 15:39:45

Cytat
Sensuele
Hej dziewczyny :)
Mam swój własny punkt opłat i chciałabym dodatkowo prowadzić sprzedaż.
No i tu mam problem, bo nie mam pomysłu co mogę w takim punkcie sprzedawać.
Prasa odpada , przedstawicielka mnie olała , poza tym za mało miejsca mam na wyeksponowanie prasy. Myślałam nad artykułami biurowymi lub papierniczymi.
Poradźcie coś, każdy pomysł się przyda :)

Czyściwa <moderacja-spam> :D są lepsza od papieru toaletowego



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-27 16:09 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

Własny punkt opłat i sprzedaż :)

27 lut 2017 - 16:04:34

a ja myślę, że możesz sprzedawać poradniki zdrowotne, przepisy takie siakie, dieta przy cukrzycy, wypieki siostry Amelii :D itd, skoro masz głównie starszych klientów... :)

Własny punkt opłat i sprzedaż :)

27 lut 2017 - 16:10:38

Cytat
witunia89
a ja myślę, że możesz sprzedawać poradniki zdrowotne, przepisy takie siakie, dieta przy cukrzycy, wypieki siostry Amelii :D itd, skoro masz głównie starszych klientów... :)
moherki to uwielbiają :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dofinansowanie na działalność