Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

sklep detailingowy

19 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pożyczka w providencie

10 maj 2017 - 10:10:02

Provident to nie wiem czy dobry pomysł, jak już musisz koniecznie chwilówkę, poszukaj na sowie finansowej takiej z lepszymi warunkami. Często jest tak że po raz pierwszy się nie płaci prowizji ani dodatkowych opłat o ile spłącasz regularnie.

Pożyczka w providencie

17 lip 2017 - 13:59:22

Witam! Ja polecam wam taką stronkę: <moderacja><spam>- jest to moim zdaniem przydatne narzędzie dla osób, które chcą poznać prawdziwe oblicze firm pożyczkowych :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-03 08:46 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Pożyczka w providencie

03 sie 2017 - 08:22:41

Moja sąsiadka przez tego providenta wpadłą w spore długi.... Oprocentowanie mają wysokie. Poza tym jak nie miała kwoty na spłatę pozyczki poniewaz ta narosła do wysokich wartości to nachodzili ją windykatorzy ( niektórzy pukali do moich drzwi - aż musiałam na nich umieścić numerek).
Tak wiec nie polecam ;/
Jest wiele innych firm z lepszą ofertą.
<moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-20 20:09 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 2/5

Pożyczka w providencie

29 paź 2017 - 17:58:40

Tonący brzytwy się chwyta i emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem. Potrebowałem pilnie kasy. Poszedłem do <moderacja> i od ręki dostałem 4 koła bezprocentowej pożyczki ze spłatą na 2 lata. Przyznam nieskromnie, że to był pierwsza moja pożyczka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-29 22:54 przez moderator.

Pożyczka w providencie

29 paź 2017 - 18:13:05

to nie lepiej wziąć w swoim banku jeśli płaca wpływa chyba by było taniej?
Ja nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek trefnych parabankach pożyczek.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Pożyczka w providencie

14 gru 2017 - 08:12:34

Jasne,ze lepiej jest wziąć w banku. Problem jest taki, że ten kto morze to bierze w banku, ale wiele osób nie ma takiej opcji. NIe mają pracy na stały etat, albo wcale nie mają pracy. Maja jakieś wpisy w biku czy kiepską historię kredytowa. Własnie takie osoby są najpopularniejszymi klientami tego typu firm, I na nich takie firmy najwięcej zarabiają. Sama porównałabym sobie provident z innymi firmami bo wcale jakiś taki super nie jest jeśli chodzi o ofertę. <moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-19 07:18 przez moderator.

Pożyczka w providencie

03 lip 2018 - 19:04:06

W Internecie jest naprawdę sporo rankingów i porad w tym zakresie. Warto je sobie dobrze i dokładnie przejrzeć :) Dobrą opcją jest np. recenzja Halopożyczka‎



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-09 12:24 przez IndianaJones.

Pożyczka w providencie

30 sie 2018 - 10:46:00

No akurat ja z Providentem nigdy nie miałem do czynienia, ale chciałem pomóc przy wyborze pożyczki. Ogólnie to te porównywarki to dobry pomysł, chociaż jednak nie zawsze sa tam wszystkie firmy, przez co możemy ominąć naprawdę dobre oferty. Ważne jest, żeby wiedzieć ile wyniesie RRSO. Jeżeli nie podadzą takiej informacji od razu, jasno i wyraźnie oznaczone, to taka firma nie jest godna zaufania. Mogę właśnie doradzić firmę <moderacja>, bo tam widać na samym początku jaka kwota wyjdzie do zapłaty. A też nie jest to bardzo wysoka cena.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-30 12:46 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 2/5

Pożyczka w providencie

03 gru 2018 - 20:56:52

Przyznaję się bez bicia, raz wziąłem pożyczkę w Providencie i nigdy więcej. Co tydzień przyłaził gostek i zabierał "haracz". Jak policzyłem ile mnie to w sumie kosztowało to włos się zjeżył. Teraz mam pożyczkę w banku Raiffeisen, nie płacę odsetek tylko prowizję (2,99%) i mam na to aż 2 lata.

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Pożyczka w providencie

31 sie 2022 - 20:05:08

Oczywiście, że wszelkie pożyczki są rzeczą normalną, ale trzeba pamiętać, że co się pożyczy zawsze trzeba będzie spłacić. Rzecz jasna nie każdy ma z tym problem, ale gdyby się tak wydarzyło to konsolidacja chwilówek . Chyba jest to najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji, niczym nie ryzykujemy, a regulujemy nasze zaległości

Pożyczka w providencie

17 lis 2022 - 12:29:24

Siemanko, chce otworzyc biuro turystyczne lub cos takiego. Troche ogarniam temat, ale wolalbym sie doszkolic. Znalazlem takie kursy: https://www.henc.pl/ https://organizatorturystyki.pl/
Ktos je robil? Powiecie mi cos o nich?
Pozdrowki

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

Pożyczka w providencie

21 lip 2023 - 22:19:17

Jeśli chodzi o wzięcie pożyczki, na pewno zależy Ci na tym aby wziąć jak najlepszą. Pod adresem: https://gotowkowe-pozyczki.pl/porownaj-pozyczki udało mi się znaleźć miejsce gdzie można porównać między sobą różne pożyczki. Warto skorzystać z tej strony przed zaciągnięciem kredytu :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blog a zarabianie