Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wymarzona praca

19 wrz 2016 - 17:18:20

Dostalam prace,a raczej staz o jakirj zawsze marzylam.Nistety UP tylko dal mi na 3 mc bo wiecrj kasy nie ma.Obecny pracodawca chetnie by mnie zostawil ale raczej kasy nie ma na etaty,a i tak musi mirc pozwolenie od gory.
Macie jakies pomysly co by zrobic aby zostac w tej robocie.Zalezy mi jak cholera.

Wymarzona praca

28 wrz 2016 - 00:34:09

Jeżeli UP nie przedłuży etatu u Twojego pracodawcy to nie przeskoczysz tego, chyba ze pracodawca zaplaci Ci sam za etat i normalnie zostawi Cie w pracy

Wymarzona praca

04 paź 2016 - 07:12:50

Zobaczymy.Ciekawa jestem za co dostalam minus,za to,ze che pacowac

Wymarzona praca

04 paź 2016 - 08:55:31

Obawiam się,że niewiele można zrobić,bo jest październik i kasa z urzędu już się rozeszła.(koniec roku)
Chyba trochę zły czas.
Ja próbowałabym jeszcze jakoś przekonać urząd.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Wymarzona praca

04 paź 2016 - 10:13:35

Jeżeli macie tylko taką możliwość, go idźcie na swoje - zacznijcie pracować i zarabiać na własny rachunek. Etat jest fajny, bezpieczny, ale umówmy się - czy w perspektywie czasu przyniesie nam bogactwo? Nie wydaje mi się. Pozwoli jedynie przetrwać od 1 do 1. Poza tym połowa tego co zarobimy idzie od azu na rzecz skarbu państwa w postaci różnych danin i podatków. Dobrze przynajmniej, że póki co konta firmowe są jeszcze darmowe. Jak się patrzy na link to łatwo zauważyć, że można znaleźć jeszcze kilka interesujących.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-30 10:28 przez polla84.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

brak swiadectwa a urząd pracy