Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tatuaże z henny

31 lip 2016 - 20:58:32

Mam 14 lat i chciałabym robić tatuaże z henny tylko nie wiem gdzie ( w jakich miejscach np targ czy festyny) mogłabym robić je. Czy na festynach żeby otworzyć swoje stoisko trzeba mieć pozwolenie? Chciałam sobie jednocześnie dorobić. Albo na targach można otworzyć swoje stoisko z tatuażami?

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Tatuaże z henny

12 sie 2016 - 18:06:03

Każde targowisko, festyn, jarmark ma swoje własne regulaminy i opłaty. Jeśli w twojej okolicy jest miejsce gdzie chciałabyś takie tatuaże robić musisz się zapytać u osoby która zbiera tam opłaty.
Jesteś osobą niepełnoletnią, dlatego nie wiem czy możesz bez opieki rodzica samodzielnie wykonywać taką usługę.

Tatuaże z henny

13 sie 2016 - 13:55:14

najpierw musisz osiągnąć odpowiedni wiek do robienia i wystawiania sie gdziekolwiek.

Tatuaże z henny

15 sie 2016 - 15:05:17

A co ze szkołą? 14 lat to koniec gimnazjum, tatuaże to zajęcie dla profesjonalistów...a może masz na myśli zmywalne, ale i tak powinnaś mieć doświadczenie. Schronisko dla zwierząt ci nie zapłaci, tam niezbędni są wolontariusze a nie 14 latki potrzebujący kasy...pomagać w takim miejscu dla pieniędzy? Wybacz, ale powinnaś prosić rodzinę o wsparcie, jeżeli jesteś w ciężkiej sytuacji zgłoś się do miejscowego mops lub gops, napewno znajdą jakieś rozwiązanie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca w drukarni