Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 6/5

Sklep internetowy i jego reklama

29 lip 2016 - 10:29:43

Hej Dziewczyny, założyłam ten temat, bo mam ogromny problem. Chciałabym założyć stronę internetową, na której sprzedawałabym własnoręcznie robioną biżuterię. Niestety, wiem, że konkurencja na rynku jest ogromna i obawiam się, że się nie przebiję. Dlatego też zastanawiam się, jak można rozreklamować swoją stronę. Strona na FB i innych social mediach to podstawa, więc to na pewno zrobię i myślę, że spokojnie będę mogła się sama tym zająć. Niestety, bardzo skuteczne jest ponoć pozycjonowanie stron, ale, by wynająć profesjonalną agencję, która by się tym zajęła, na to mnie nie stać. Dziewczyny, macie jakieś pomysły, jak jeszcze można rozreklamować stronę internetową? Z góry dziękuję za odpowiedź.

<moderacja>reklama

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-29 13:04 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Sklep internetowy i jego reklama

29 lip 2016 - 15:01:50

Cześć :)

Po pierwsze to powinnaś założyć sklep internetowy. A hand made dalej jest na topie ;) Z Twojej wypowiedzi wynika, że nie masz dużego kapitału finansowego, dlatego możesz otworzyć gotowy sklep na abonament. Możesz płacić co miesiąc ratę, do tego masz darmową grafikę, wsparcie, hosting i integracje w cenie, np. z kurierami. Najlepiej, żeby oprogramowanie było dobrze zoptymalizowane pod kątem SEO, żeby ułatwić Ci promocję. Polecam Ci Sky-Shop. Sama prowadzę u nich sklep z kosmetykami z naturalnych składników. Do tego specjaliści dzielą się wiedzą.<moderacja>reklama



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-29 15:28 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

Sklep internetowy i jego reklama

29 lip 2016 - 16:33:25

Wiesz co, moim zdaniem obecnie żyjemy w takich czasach gdzie nic nie przetrwa bez odpowiedniej promocji i reklamy, dlatego warto korzystać z usług agencji public relations typu [[i]<moderacja-spam>[/i], które odpowiednio wprowadzą sklep na rynek, ale przede wszystkim pomoga dotrzeć do jak największej grupy klientów. Bez odpowiedniej promocji niestety, ale raczej trudno utrzymać się w branży. Konkurencja jest zbyt duża. Sama wiem, bo prowadzę salon fryzjerski



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-20 16:57 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 5/5

Sklep internetowy i jego reklama

20 wrz 2016 - 00:25:51

W przypadku działania w sieci bardzo ważny aspektem oprócz dobrej jakości towaru, pozycjonowania i aktywności w mediach społecznościowych jest komunikacja z klientem, to tym warto pomyśleć.

Sklep internetowy i jego reklama

30 gru 2016 - 14:00:29

Najtańsze domeny ma teraz seohost, wiem bo sama sprawdzałam. Firma jest zaufana, a to najważniejsze bo tyle się teraz słyszy o różnych oszustach. Nawet nie pobierają dodatkowych opłat za przelew elektroniczny, chociaż niektórzy tak robią.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Sklep internetowy i jego reklama

03 sty 2017 - 11:48:33

Polecasz ciekawe kierunku biznesu, ale co może zrobić biznes, nawet najlepszy pomysł bez reklamy w dzisiejszych czasach ? Zobacz na ofertę firmy Conversion, oferują ciekawe szkolenia z google analytics i innego rodzaju <moderacja-spam> dają możliwości promowania własnego takiego biznesu jaki chcesz założyć !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-20 16:57 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Sklep internetowy i jego reklama

17 kwi 2017 - 14:38:17

Może gadżety reklamowe? Z mojego doświadczenia wynika, że takie coś naprawdę całkiem nieźle się spisuje http://www.tech-media.pl/search/t37886,bransoletki_i_opaski_na_reke



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-25 20:17 przez zawada6.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 3/5

Sklep internetowy i jego reklama

24 cze 2017 - 10:47:13

To, że prowadzisz sprzedaż w internecie wcale nie oznacza, że nie możesz reklamować się ulotkami, banerami. Ja sama zainwestowałam w taką formę nawet z czystej ciekawości czy coś ona da. Zainwestowałam w druk solwentowy-specjaliści już wyjaśnią o co w nim chodzi i postawiłam kilka reklam może nie w centrum miasta aby koszty mnie nie zjadły ale na obrzeżach. Działam na terenie Łodzi więc współpracuję z firmą: <moderacja> ale pewnie na odległość też są w stanie wykonać zlecenie. Oczywiście klient nie pojawia się po tygodniu od powstania reklamy-trzeba trochę poczekać ale najważniejsze, że jest efekt.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-25 14:28 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Sklep internetowy i jego reklama

25 cze 2017 - 13:32:33

Warto reklamować się na Fb - duży ruch tam jest.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Sklep internetowy i jego reklama

30 cze 2017 - 12:40:23

Też mi się wydaje, że takie właśnie facebook ads są bardzo przydatne, bo przecież mało kto nie ma FB. Poza tym można tam ustawić konkretną grupę docelową, więc pieniądze nie idą na marne. W ogóle wydaje mi się, że reklama w internecie jest podstawą w dzisiejszych czasach. Wdrożenie takich działań jak pozycjonowanie czy google adwords to nawet dla jednoosobowej działalności być albo nie być na rynku. Jest takie hasło, co prawda prześmiewcze, ale chyba co raz bardziej prawdziwe: nie ma cię w internecie, nie istniejesz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-28 09:58 przez moderator.

Sklep internetowy i jego reklama

28 sie 2017 - 09:37:41

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o działaniach, które można podjąć samemu to polecam blog Oli Gościniak oraz grupę na fb Hakerki Sukcesu. Jednak na dłuższą metę może się okazać, że pozycjonowanie będzie Ci potrzebne i mogę Ci polecić agencję interaktywną solv.
Najpierw załóż sklep, zoptymalizuj, dodaj fajne treści. Jest naprawdę masę propozycji na reklamę, jednak na większość trzeba mieć środki. FB Ads jest fajne, bo na fb jest dużo potencjalnych klientów. Miej swój fanpage na fb i instagramie, gdzie będziesz pokazywała swoje dzieła.

Sklep internetowy i jego reklama

13 wrz 2017 - 15:36:09

Chyba najlepiej w chwili obecnej spisuje się reklama na FB. Przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń.

Ja się jeszcze dołączę z nieco innym tematem. Czy jesteście może w stanie wskazać mi jakiś dobry sklep z tuszami i tonerami? Czy np. taka oferta wydaje się Wam być warta uwagi <moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-18 14:21 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Sklep internetowy i jego reklama

16 mar 2018 - 22:42:08

Zanim zaczniesz się reklamować i wydawać budżet na adwords, pozycjonowanie itp, zastanów się czy dobrze targetujesz swoją markę. Zastanów się nad grupą docelową, wejdź w buty swojego Klienta, przeanalizuj działania konkurencji, przemyśl politykę cenową... Dużo tego jest, ale warto sobie zadać trochę pytań na starcie, aby się nie spalić. Jest taki cykl trzech artykułów o budowaniu własnej marki, który sporo mi dał http://www.phama.co/zbuduj-marke-cz-i/ - może moderacja nie usunie, to naprawdę wartościowe wskazówki dla startupu i nowej marki na rynku.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Sklep internetowy i jego reklama

19 mar 2018 - 15:22:53

Przydałoby się zainwestować trochę w szeptanki. Bez tego sklepik ci nie ruszy. Taki marketing szeptany pozwoli ci zbudować i wypromować twoją markę, a dodatkowo możesz dzięki niemu opowiedzieć klientom co masz ciekawego. Sam e-marketing dodatkowo pozycjonuje twoją stronę. Czyni że w ogólne strona jest widoczna w sieci. Dotyczy to również tego forum które ostatnio jak widać podupada przez agresywną postawę moderatorów. To droga do szybkiego zniszczenia forum. samo rozsyłanie spamu w mailach nie wystarczy, bo niektórzy po prostu zakładają blokadę. Znam się na tym bo jestem podwykonawcą 2wielu znanych agencji w Polsce w tym w branży modowej. O firmie świadczą realizacje - New Project Łódź
.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-04 18:42 przez korrina.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

Sklep internetowy i jego reklama

27 mar 2018 - 21:24:34

Wizytówka w Google moja firma i profil na G+.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tatuaże z henny