Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

gorący temat

urlop

12 minut temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Higienistka Stomatologiczna zaocznie

26 maj 2016 - 00:53:32

Witam, mam małe pytanko.
Zastanawiam się nad studium o kierunku Higienistki Stomatologicznej w trybie zaocznym lecz słyszałam, że studium medycznego nie można robić zaocznie, bo dyplom w świetle prawa będzie nieważny i nie będę mogła dostać w tym zawodzie pracy.
Czy ktoś wie coś na ten temat? Bardzo proszę o odpowiedź :)

Higienistka Stomatologiczna zaocznie

28 maj 2016 - 07:54:23

Dlaczego ma być nieważny? Robiłam dwa lata temu opiekuna medycznego(podobne do pielęgniarki aczkolwiek opiekun ma mniejsze kompetencje niż pielęgniarka) zaocznie i miałam normalny egzamin, taki państwowy z OKE bodajże i mój dyplom jest jak najbardziej ważny, bo wystawiony przez państwo, a nie szkołę. Tylko że ja robiłam tego opiekuna w typowo medycznej szkole, więc to pewnie troszkę inaczej wygląda niż w takiej szkole, gdzie masz tysiąc zawodów do wyboru. Jak masz możliwość to poszukaj sobie szkoły państwowej medycznej i tam rób.

Higienistka Stomatologiczna zaocznie

17 maj 2017 - 10:49:15

Hej dziewczyny! Chciałabym Was zachęcić do zapisu do Policealnej Szkoły Medycznej ATUT LIDER KSZTAŁCENIA na kierunek Higienistka Stomatologiczna w Krakowie.
Po takim kursie można znaleźć pracę w gabinetach dentystycznych publicznych i prywatnych.
Ja planuję się tam zapisać, ale Panie w sekretariacie poinformowały mnie, że kurs ruszy jeśli będzie wystarczająca liczba chętnych, dlatego też postanowiłam napisać na forach i poszukać zainteresowanych bo chcę, żeby kierunek ruszył.
No i fajnie by było kogoś wcześniej z kierunku poznać :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca w korporacji