Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie składaj sie ,czy oni sie złożą na twoje dzieci raczej nie,wyzyskiwanie dobroci drugiego człowieka

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@julcia2229 cóż radzić na taki stan rzeczy. Ciesz się, że po stówie składek nie wymyśliły :D
Kto to wszystko nadzoruje ? I czy dałaś tej osobie swoje daty jak wspomniała emaergieo ;)

nie, to małe środowisko - jak będę brała ślub to raczej nie ukryje tego;DD

Pewnie też bedzie wtedy zbiórka - miło będzie dostać życzenia i jakiś drobiazg ale jestem pracownikiem. Jak urodzę dziecko to nie oczekuję prezentu dla niego. Życzenia jak najbardziej

Masakra!!! Co ludzie nie wymysla... Ktos z tej grupy w koncu sie wylamie i zaprotestuje, bo zaniedlugo dojdzie do tego ze bedziecie sie zrzucac na sniadanie dla wspolpracownika bo zapomnial :D

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@julcia2229 no pod warunkiem, że ta ekhm, ekhm tradycja nie zdechnie śmiercią naturalną :)))

Ludziskom to się z nudy we łbach poprzewracało...rozumiem jeszcze: ślub, pogrzeb czy urodziny/imieniny, to jestem w stanie zaakceptowac, ale reszta? No chyba że za 5zł mają póżniej suto zakrapianą imprezkę;)taką, po której nie pamięta się poprzedniego wieczoru...to już mogę zrozumiećparty każdy "umilacz" szarego dzionka, i to za 5zł, jest bezcennycheers

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@CzerwoneUsta hahahahahha, Usta, ale dowaliłaś hahahaha :D "umilacz dzionka" hahahaha fikłam

Później taki pracownik ( którego dziecko ma Komunie ŚW cz ślub) przynosi placek i kawę. Uważam że to jest tylko problem, bieganie za plackiem żeby czasem nie było że byle co dałaś.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@julcia2229 :D Może akurat stówa na placek i kawę starczy ! No tak w sumie skoro dalszy ciąg tradycji się tak przedstawia, że kawusia i placek to nawet to fajowe, bo robicie sobie zrzutę na jedzonko, a i pogadać można niekoniecznie o robocie :D Wiesz, chyba za chwilę zacznę Ci zazdrościć w sumie :D

nie poagadamy sobie, pracuje w szkole;DD, taka osoba chodzi z kawą i plackiem po klasach;DD

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Wymiękam normalnie :D Na lekcję z plackiem ktoś wchodzi ... bumtarara komunia !!! :D

Dyskretnie to robimy ;DD, nie przy dzieciach.

malmie no bo jak by na to nie patrzeć, tylko to jest do zaakceptowania:D


julcia2229, jeśli weszłaś między wrony, musisz krakać jak i one:) nie zmienisz tego, ostry sprzeciw lub milczenie...wymyśliły sobie "babinki" taki "zwyczaj", przyzwyczaiły się, i możliwe że wyobrażają sobie, że tworzą jedną wielką rodzinkę...wpłacaj i wkurzaj się, nic innego nie pozostaje, inaczej jak "zawetujesz",będziesz czarną owcą w tej jak że zgodnej i kochającej się rodzince.
To faceci też tam są, piszesz że to szkoła, czy to babska wyłącznie obsada?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-19 21:14 przez CzerwoneUsta.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

To dobrze, że choć dyskretnie :D
A dobre te placki przynoszą ?

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Razem z koleżanką z działu wyłamałyśmy się z takich zbiórek, to stałyśmy się "czarnymi owcami".
Na szczęście od kilku lat mam kierowniczkę, która jest przeciwniczką wszelkich przyjęć w pracy a tym samym składek na prezent. Zrobiono taką składkę w firmie-ile kto może, gdy spaliło się mieszkanie jednej z koleżanek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca na Poczcie czy w Galerii?