Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

40 minut temu

sprawdzony stomatolog

44 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Własna pizzeria

18 mar 2016 - 08:06:00

Hej dziewczyny!
Zwracam się z pytaniem do Pań, które znają się bądź prowadzą własny lokal. Otóż mam możliwość wynajęcie w pełni wyposażonego lokalu pod pizzerię. Mam skonczony staz w zawodzie kucharz, pracowalam w kilku pizzeriach, umiem dobrze gotowac i znam sie na nowosciach. Zastanawiam sie nad wynajeciem tego lokalu i otwarciu pizzerii, jednak nie wiem jakie wiaza sie koszty z otwarciem pizzerii w wynajmowanym lokalu? Wiadomo czynsz, towar na start i jakie jeszcze oplaty? Podpisuje umowe wynajmu i zakladam firme czy odwrotnie? Jestem kompletnie zielona w tych sprawach;/ Prosze o rade

Własna pizzeria

18 mar 2016 - 08:59:59

jeśli wcześniej nie prowadziłaś działalności to proponuję postarać się o dofinansowanie z Urzędu Pracy (18 000). Przyda się na start. Zawsze możesz za to doposażyć lokal, częściowo go zatowarować itp itd. Idealnie na start. Możesz zrobić to w dowolnej kolejności ale sensowniej wynająć lokal a później załozyć działalność żeby nie płacić ZUSu wtedy kiedy firma i tak nie prosperuje.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 7/5

Własna pizzeria

18 mar 2016 - 10:45:01

Z tego co wiem to można dostać jeszcze większe dofinansowanie. Może być to nawet do 25 tysięcy ale musisz się zorientować dla jakich grup w danym miesiącu są w urzędzie pracy pieniądze... Poza tym zobacz jak przedstawia się sprawa dotacji z unii europejskiej. Nie jest to takie proste jak up ale możesz otrzymać znacznie wieksze pieniadze co pozwoli Ci na otwarcie pizzerii z prawdziwego zdarzenia.

Szukaj lokalu przystosowanego do gastronomii Wyposażenie będzie znacznie tańsze. Ceny wyposażenia możesz również sprawdzić sobie w hurtowniach gastronomicznych.
http://multigastro.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-23 12:27 przez berina.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 6/5

Własna pizzeria

14 lip 2016 - 22:23:37

dokładnie ja też uważam że wyposażenie gastronomi jest najważniejsze, no oczywiście poza kucharzem i jego zdolnościami. W sieci znalazłam sklep z wyposażeniem konkretnej kategorii branżowej [moderacja - link/spam] maja w akcesoriach blachy, deski pod pizze, łopatki a nawet piece. I wszystko można sobie poogladać i zakupić bez wychodzenia z domu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-15 08:25 przez moderator.

Własna pizzeria

14 lip 2016 - 22:29:11

Przede wszystkim musisz stawiac na jakośc i świeżość produktów i lepeij miec mniejsza karte dań a smaczna niż kilkanaście i bylejakich. Pochodz po pizzerniach w okolicy i zobacz jakie oni oferuja a potem sama wymyśl cos swojego

Własna pizzeria

15 lip 2016 - 22:27:04

zakładasz firmę i podpisujesz umowę najmu, nie możesz wynająć na firmę, której jeszcze nie ma, chyba że wpiszecie w umowę późniejszą datę. Jesteś zarejestrowana w urzędzie pracy? Bo można potraktować założenie własnej firmy jako stworzenie miejsca pracy dla siebie. Idź i się dowiedz o dofinansowanie. Powodzenia.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 8/5

Własna pizzeria

17 sie 2016 - 18:26:15

Ktoś wyżej pisał o https://multigastro.pl/. Polecam również tą stronę, znajdziesz tam niemal wszystko co trzeba żeby wyposażyć swoją pizzerię. Pisałaś, że lokal jest już wyposażony ale w razie czego polecam, bo mają chyba każdy możliwy sprzęt potrzebny do wyposażenia zarówno dużej restauracji jak i małego baru. Mają bardzo konkurencyjne ceny a do tego własny serwis, co jest naprawdę świetną sprawą.

Własna pizzeria

17 sie 2016 - 19:36:27

dofinansowanie jak ktoś ci doradził no nie wiem... bo większość kasy musisz wydać na sprzęty i wyposażenie:)pytanie nr 1 dla czego ktoś zrezygnował z pizzeri w poprzednim miejscu skoro jest całkowicie wyposażone jeśli splajtowała to musiała byś na prawdę sie postarać:)dobre ciasto to podstawa w pl jadłam tylko raz prawdziwą włoską pizzę z pieca opalanego drewnem pyszne składniki nie żadne tandetne zamienniki np mozarelli:) potrafisz gotować super dodatkowy plus bo możesz zrobić prawdziwą włoską knajpkę z pomidorowym kremem, panna cottą tiramisu i risotto jeśli potrafisz i masz dobry smak na pewno ci pójdzie jeśli będziesz oszukiwała tańszymi zamiennikami niestety nie wróżę przyszłości:)

dodam ze mało który polak zna smak prawdziwej pizzy te z sieciówek są okropne i chemiczne, polcy w sumie stawiają żeby jak najwięcej składników było co zupełnie gryzie sie z włoskimi poglądami:)byłaś kiedyś we włoszech i jadłaś prawdziwą włoską pizze? jak nie to warto abyś zapoznała sie z kuchnią od korzeni:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-17 19:40 przez edekzkrainykredek2.

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Własna pizzeria

02 lut 2020 - 10:06:52

Ile może kosztować wyposażenie włąsnej pizzerii?

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 3/5

Własna pizzeria

04 lut 2020 - 12:52:11

Cytat
zapiska
Ile może kosztować wyposażenie włąsnej pizzerii?

Zmiennych tutaj jest bardzo wiele. Wszystko zależy od tego

Jaki jest to lokal, od tego czy wynajmujesz lokal czy moze jednak masz swój własny
Od tego czy jest tam już wyposazenie czy kupujesz wszystko od nowa
Czy zdecydujesz sie na sprzęt używany czy na nowy ( polecam jednak nowy z uwagi na to, ze ma gwarancję i jest to jednak bezpieczniejsza opcja)

Jak również od tego jakiej wielkości jest to lokal i czy decydujesz sie na skorzystanie z usług projektanta wnętrz czy moze jednak chcesz zaprojektować lokal samodzielnie.
Polecam kontakt <moderacja> z tym miejscem.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-03-04 19:01 przez moderator.

Własna pizzeria

04 lut 2020 - 13:14:41

Własna pizzeria to faktycznie fajna rzecz.

Własna pizzeria

15 maj 2020 - 12:17:59

Cytat
Clanga
Własna pizzeria to faktycznie fajna rzecz.

O ile rzeczywiscie ma sie reke do dobrej pizzy :D

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Własna pizzeria

15 cze 2020 - 13:17:54

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-06-19 11:37 przez isra.

Własna pizzeria

06 cze 2022 - 12:14:37

Dzisiaj pizzeria to jeden z najtrudniejszych biznesów. Jeśli chcemy znaleźć coś kreatywnego jak np. https://pizzazakopane.pl to warto przemyśleć model biznesowy.

Własna pizzeria

28 cze 2022 - 14:48:56

Jednak bardzo ważne jest odpowiednie wyposażenie pizzerii . My ostatnio właśnie postanowiliśmy dokupić kilka sprzętów w benler.pl i powiem wam, że sprawdziły się super. Działają bez żadnych zastrzeżeń

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Własny salon kosmetyczny?