Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

dieta i trening

45 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

prawidłowa waga

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pit za rok 2015

28 sty 2016 - 21:48:02

Witam . Słuchajcie mam takie pytanie .. z racji tej ,ze będzie się trzeba rozliczać pomału powiedzcie mi , do kiedy pracodawca ma obowiązek wysłać pit ? w sumie będe ich miała ze 3 bo : z obecnego zakładu pracy , wczesniej z zus ( jak bylam namacierzyńskim , i takiej jeszcze jednej firmy o pożal sie Boże , gdzie mialam umowe o dzieło )

pit za rok 2015

28 sty 2016 - 22:13:12

pracodawca powinien wysłać Ci PIT11 do końca lutego, zresztą Zus także... :)

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

pit za rok 2015

24 lut 2016 - 11:21:26

Tak, do końca kutego powinnaś dostać z wszystkich trzech instytucji. Ale nie stresuj się - jest jeszcze sporo czasu do 30 kwietnia. Zdążysz ze wszystkim, zwłaszcza, że obecnie są takie udogodnienia ;) Ja się rozliczam przez formularze internetowe ;) jeśli chcesz to tutaj mam przykład -> ostatnio rozliczałam PIT-28. Zapłaciłam za to niecałe 8 złotych

niezweryfikowana
Posty: 216
Ostrzeżenia: 6/5

pit za rok 2015

17 mar 2016 - 10:13:42

Ja też miałam zawsze ogromny problem bo mam firmę i rozliczanie się wygląda nieco inaczej. Jednak poczytałam co nieco w tym artykule http://aty.pl/pit-11-informacja-o-wplaconych-zaliczkach/ i powoli zaczynam ogarniac tematykę. Szczerze mówiąc mając rzadko styczność z tego typu sprawami, ciężko jest od tak się tego wszystkiego nauczyć .

Ja też miałam zawsze ogromny problem bo mam firmę i rozliczanie się wygląda nieco inaczej. Jednak poczytałam co nieco w tym artykule http://aty.pl/pit-11-informacja-o-wplaconych-zaliczkach/ i powoli zaczynam ogarniac tematykę. Szczerze mówiąc mając rzadko styczność z tego typu sprawami, ciężko jest od tak się tego wszystkiego nauczyć .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-17 10:13 przez nannyN.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca bez studiów