Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 5/5

Jak dorobić z domu - legalnie :)

09 sty 2016 - 16:57:28

Hej,

Piszę w tym dziale, bo wydaję mi się że jest to dobre miejsce. Myślę, że cześć użytkowniczek forum może być zainteresowana możliwością zbudowania sobie dodatkowego dochodu jaka obecnie się w Polsce pojawiła. Choć pomysł może wydawać się nierealny to może przynieść realny dochód do domowego budżetu.

Ponieważ nie chcę spamować wątku linkiem do strony ze szczegółami, to zainteresowane osoby proszę o kontakt PW. Tak chyba mogę zrobić, prawda?

A te osoby, które skorzystają proszę o pozytywne zdanie poniżej, żeby potwierdzić iż to nie oszustwo :)

Jak dorobić z domu - legalnie :)

13 cze 2016 - 22:20:07

Proszę podać jakieś szczegóły :)

Jak dorobić z domu - legalnie :)

24 sty 2017 - 12:23:04

no też bym chciała sobie dorobić legalnie .
dziewczyny a co wy proponujecie i co wy na to ?

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

Jak dorobić z domu - legalnie :)

15 lut 2017 - 18:24:55

Zapraszam na mój blog adres znajdziecie w profilu, o testowaniu , zarabianiu. Jeśli ktoś ma trochę wolnego czasu to warto go zamienić na dobrą zabawę i dorobienie sobie :)

Jak dorobić z domu - legalnie :)

15 lut 2017 - 18:28:09

Zerknę a co mi tam :)

Jak dorobić z domu - legalnie :)

22 lip 2018 - 00:05:52

Hej, ja pracuję z domu i jak najbardziej legalnie ;D Pracuję pracuję w branży Wellness i to nie Avon czy Oriflame. Chętnie skontaktuję się z osobami, które chciałyby zostać klientem biznesowym. Jestem studentką i jest to świetny sposób na zarobienie, albo dorobienie - wszystko zależy od chęci. Jeśli chodzi o produkty firmy, z którą współpracuję są to przede wszystkim naturalne produkty, bez chemii. Zapraszam do kontaktu

Jak dorobić z domu - legalnie :)

22 lip 2018 - 07:44:45

Cytat
Agha-a
Zapraszam na mój blog adres znajdziecie w profilu, o testowaniu , zarabianiu. Jeśli ktoś ma trochę wolnego czasu to warto go zamienić na dobrą zabawę i dorobienie sobie :)
to na tym blogu to ty zarobisz legalne nie rób nam reklam . A juz jak piszesz to nie pisz ( z domu legalnie ) tylko chodziło ci o (W domu legalnie)konflikt

Jak dorobić z domu - legalnie :)

21 sie 2020 - 07:54:29

Sporo można zarobić na reklamach google prowadząc bloga np. https://remont.biz.pl/blog/

Jak dorobić z domu - legalnie :)

01 wrz 2020 - 10:11:11

Mogę polecić handel walutami jako okazję do zarabiania online. https://www.instaforex.com/reviews_forex_traders możesz przeczytać recenzje od profesjonalnych handlowców na ten temat. Moja rada dla Ciebie - zacznij od konta demo, nie ryzykuj swoich pieniędzy bez doświadczenia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca ORIFLAME