Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chałupnictwo- poradzicie coś?

04 wrz 2015 - 19:24:32

z jakich dobrych stron można skorzystać żeby była jakaś praca chałupnicza?? możecie coś doradzić? wiadomo że na internecie jest dużo oszustów ale może ktoś znajdzie się uczciwy. dziękuje za pomoc :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

chałupnictwo- poradzicie coś?

14 paź 2015 - 21:11:06

Polecam stronę na której można łatwo dorobić sobie parę złotych. Metod zarabiania jest tu bardzo wiele: czytanie i klikanie w reklamy w emailach, wypełnianie ankiet, granie w gierki oraz wiele innych. Dodatkowe złotóweczki wpadają także za robienie zakupów w jednym z 660 znanych sklepów internetowych. A te wszystkie sposoby na zarobek są na jednej stronie:
https://www.qassa.pl/2246701
Wystarczy się zarejestrować i już można zacząć zarabiać. Polecam serdecznie.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

chałupnictwo- poradzicie coś?

21 paź 2015 - 10:36:10

Sama kiedyś chciałam zająć się taką pracą chałupniczą, ale tak jak piszesz - łatwo trafić na oszustów, więc zrezygnowałam. Ale ostatecznie wymyśliłam o wiele lepszy sposób zarabiania niż to, o czym pisze DT82. Zaczęłam projektować swoje koszulki. To proste, wystarczy wejść na stronę http://selino.pl/zaprojektuj-koszulke-lub-bluze-z-wlasnym-nadrukiem.html i wymyślić własny nadruk. Oczywiście potrzeba do tego kreatywności, ja czasami sama rysuję grafiki, ale potrafię to robić i koszulki są naprawdę fajne. A potem już wystarczy je sprzedać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kasa fiskalna praca w sklepie