Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

AU PAIR w USA, doradźcie

11 lip 2015 - 08:38:30

Witajcie. Ostatnio zainteresowałam się programem Au Pair w Stanach. Początkowo myślalam o Anglii, jednak w kategorii rocznego wyjazdu-zarobkowego a nie tzw. zorganizowanego (Au Pair w USA teź jest na rok, więc na jedno wychodzi a koszt wyjazdu tj. biletów pobytu nie jest wysoki=tyle samo pieniędzy musiałabym odłożyć lecąc do Anglii i zostaniu..miesiąc na własną rękę.
Jednak bardziej zależy mi na poznaniu Stanów+intensywnej nauki języka, no i wiadomo odłożeniu jakiejkolwiek sumy po powrocie do Polski. Mam 21 lai i nie jestem na studiach (spokojnie, dokształcam się na własną rękę :)) więc mam czas i wolną rękę, ale nie o tym. Pytanie kieruję do Was. Czy ktoś z Was lub z Waszych znajomych brał udział w tym programie i może podzielić się jakimiś wrażeniami, czy jest szansa na przywiezienie jakichś pieniędzy?

AU PAIR w USA, doradźcie

11 lip 2015 - 09:11:23

koleżanka pojechała do Danii - musiała zmieniać rodzinę bo pierwsza była mega dziwna

bez problemu przypisali ją do kogoś innego :)

teraz ma tam męża i 2 synków ;)

AU PAIR w USA, doradźcie

11 lip 2015 - 09:14:26

a ile miała lat jeśli można wiedzieć? :)

AU PAIR w USA, doradźcie

11 lip 2015 - 09:25:16

Dawna znajoma była w Stanach 2 razy, raz w programie, a potem już jechała do tej samej rodziny na własną rękę. Musiała się opiekować trójką dzieci, czasami było ciężko, bo były raczej nieznośne. Zaoszczędziła trochę kasy, nauczyła się języka i była zadowolona ;)
Polecam też filmik nissiax na ten temat

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca