Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

Dziwne ogłoszenie

23 maj 2015 - 07:55:31

Witam wszystkie Szafowiczki. Ostatnio gdy szukałam pracy natknęłam się na ogłoszenie do pracy w ochronie. Ogłoszenie jakich wiele ale tam było zaznaczone,że praca jest stojąca,zmiany po 12 godzin i wymagane buty na obcasach. Nie wytrzymałabym stania tyle godzin na obcasach i dlatego ogłoszenie wydało mi się dziwne. Czy natrafiacie na podobne dziwactwa w poszukiwaniu pracy?

Dziwne ogłoszenie

23 maj 2015 - 08:36:53

Mnie by zastanawiało jaka to praca ochroniarza na obcasach boję się

Dziwne ogłoszenie

23 maj 2015 - 08:53:21

Odnoszę wrażenie, że z ochroną ta praca nie będzie miała nic wspólnego... niestety ;)

Dziwne ogłoszenie

23 maj 2015 - 09:24:02

Nikt o zdrowych zmysłach nie podjąłby się takiej pracy, ale Wasza podejrzliwość jest chora - naprawdę w każdym sklepie widzicie tylko ochronę - koksów, którzy co rusz używają swojej siły do poskramiania bandytów? ;) To mogło być ogłoszenie o ochronę np. jakiegoś eleganckiego sklepu odzieżowego czy kosmetycznego i serio nie ma w tym nic dziwnego. Moja kumpela pracowała w ochronie w Smyku (dziewczyna mająca 160 wzrostu i niecałe 50 kg wagi) i jej praca polegała właśnie na staniu przy wejściu/wyjściu przez długie godziny, jak raz na kilka godzin produkt po zakupie nie został rozkodowany i klientom zakupy zapiszczały na bramce musiała ich poprosić o pozostanie i sprawdzenie który produkt zapiszczał... A gdyby pojawił się jakiś szarpiący w tej sytuacji złodziej i tak przejęliby go ochroniarze z galerii (ktorzy juz częściej mają licencję ochroniarza)

Dziwne ogłoszenie

23 maj 2015 - 18:38:05

Obcasem łatwiej przygwoździć złodzieja. Stajesz mu na stopę całym ciężarem buta i gościu przyszpilony jest jak mucha na lekcji biologii.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sklep hm