Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Jakie szkolenia dla kosmetyczek?

19 maj 2015 - 07:27:10

Co zaliczyłyście, a na czym najlepiej zarabiacie?
Które szkolenie było najtrudniejsze?
Co wam się najbardziej przydało w pracy?

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie szkolenia dla kosmetyczek?

08 cze 2015 - 22:02:55

Podłączę się do pytania, czy któraś z Was robiła kurs w go work?

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 6/5

Jakie szkolenia dla kosmetyczek?

12 cze 2015 - 09:49:10

Warto się przejść do Artystycznej Alternatywy i sprawdzi program niektórych kursów, np. ten jest ciekawy http://artystyczna-alternatywa.pl/kursy-i-szkolenia/kursy-ze-stylizacji/ Kurs Stylizacji, który prowadzą prowadzą 2 doświadczone stylistki – Joanna Jawor i Agnieszka Rokosa - prawie same ćwiczenia i warsztaty, sama praktyka czyli to co później w pracy najważniejsze

Jakie szkolenia dla kosmetyczek?

24 cze 2015 - 11:59:18

Ja uważam, że teraz najbardziej potrzebne są szkolenia z obsługi nowoczesnych urządzeń, warto być innowacyjnym u siebie ;) widziałam, że tutaj szkoleniadlakosmetyczek.pl oferują też takie szkolenia :)

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 3/5

Jakie szkolenia dla kosmetyczek?

31 sie 2015 - 07:24:54

Beauty Lux, szkolenia zawodowe, tak właśnie się nauczyłam zawodu i można powiedzieć, że zakładane cele zostały zrealizowane, ale jednocześnie na realizację celów musiałam poczekać. Ten zawód wymaga, ale jednocześnie daje potencjał.

Jakie szkolenia dla kosmetyczek?

01 wrz 2015 - 11:02:20

Ja brałam udział w dwóch kursach prowadzonych przez PCZK i jestem bardzo zadowolona. Wprawdzie nie mam wielkiego porównania z innymi szkoleniami, ale wydaje mi się, bardzo dużo się nauczyłam. Poza tym na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera, a to jest przecież ważne. Od razu chce się działać!

Jakie szkolenia dla kosmetyczek?

02 wrz 2015 - 09:10:33

Moim zdaniem mezoterapia i techniki wypełnień kwasem hialuronowym są bardzo przydatne. Oba te szkolenia zrobisz w centrum szkoleniowym VENETTA, polecam ;)

Jakie szkolenia dla kosmetyczek?

07 wrz 2015 - 15:16:34

Cytat
balonek1
Moim zdaniem mezoterapia i techniki wypełnień kwasem hialuronowym są bardzo przydatne. Oba te szkolenia zrobisz w centrum szkoleniowym VENETTA, polecam ;)

ja robiłam z mezoterapii w venecie. genialne szkolenie. nagle mam więcej klientek ;)

Jakie szkolenia dla kosmetyczek?

11 wrz 2015 - 13:00:18

Cytat
janowska85
Cytat
balonek1
Moim zdaniem mezoterapia i techniki wypełnień kwasem hialuronowym są bardzo przydatne. Oba te szkolenia zrobisz w centrum szkoleniowym VENETTA, polecam ;)

ja robiłam z mezoterapii w venecie. genialne szkolenie. nagle mam więcej klientek ;)

to super, gratuluje:) Czyli potwierdza się, że w Venetta można się czegoś naauczyć!:D

Jakie szkolenia dla kosmetyczek?

06 gru 2015 - 10:05:35

Brałam udział w takim szkoleniu dla kosmetyczek w tym centrum szkoleniowym VENETTA naprawdę bardzo profesjonalni w tym co robią.

Jakie szkolenia dla kosmetyczek?

08 gru 2015 - 08:42:01

Jak szkolenie czy jakiś kurs to tylko w Venetta. Dziewczyny mają całkowitą rację. Najlepsi, najlepiej przekazana wiedza i to bardzo umiejętnie. Szkolenie u nich to najlepsze co mnie spotkało. Warto obserwować ich stronę kiedy będą najbliższe szkolenia. Czekam na mezoterapię mikroigłową :)

Jakie szkolenia dla kosmetyczek?

08 sty 2016 - 15:19:36

Takich szkoleń czy kursów jest teraz dość sporo dlatego też trudno jest się zdecydować na jakie warto iść.Szukałam niedawno ciekawych szkoleń i dowiedziałam się, ze 19 stycznia w Krakowie odbędzie się szkolenie z rosyjską gwiazdą stylizacji rzęs Eleną Stakchovich , tutaj można więcej się dowiedzieć https://www.facebook.com/events/817063991752418 , sądze że na takie szkolenia warto się wybrać bo wiedza tam zdobyta będzie międzynarodowa.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie szkolenia dla kosmetyczek?

27 lip 2016 - 13:19:24

Mogę polecić takie szkolenie - http://klinikaurody.info/pl/szkolenie-z-kwasu-hialuronowego.html. Nie jest tanie, ale wykonane jest bardzo profesjonalnie, przez doświadczoną Panią Agnieszkę Kurpias, która w bardzo dobry sposób potrafi przekazać wiedzę. Polecam.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie szkolenia dla kosmetyczek?

18 sie 2016 - 16:22:53

Wiesz, skoro tak bardzo interesują Cię szkolenia kosmetyczne to moze udaj się po poradę do specjalistów, np. do agencji pracy (ja polecam bardzo https://www.gppeople.pl/33,gp-people-agencja-pracy-tymczasowej-w-poznaniu.html) lub biura doradztwa zawodowego? Tam pracują specjaliści, którzy na bieżąco monitorują rynek pracy i na pewno podpowiedzą Ci jakie usługi cieszą się teraz szczególnym zainteresowaniem. W ten spoób będziesz mieć pewność, że dobrze zainwestujesz swoje pieniądze;)

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Jakie szkolenia dla kosmetyczek?

23 sie 2016 - 07:23:17

Robisz serię szkoleń zawodowych w Beauty lux, to powinno być wystarczające do zdobycia pracy, ale nie oczekujcie sukcesów natychmiast. Dojście do pewnego poziomu zawsze będzie wymagało zaangażowania i ciężkiej pracy, ale łatwiejszej drogi po prostu nie ma - wszystko się da.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pracuj w avon