Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nudny staż.

09 maj 2015 - 19:32:42

Udało mi się dostać staż w bibliotece uniwersyteckiej
Plusy: lekka praca, możliwość skorzystania z internetu i poczytania czasopism:P. No i oczywiście pieniążki.
Minusy: mało ludzi co równa się z nudą ( wczoraj w ciągu 3,5 godz przyszło 4 osoby) a moja opiekunka stażu praktycznie nie zwraca na mnie uwagi i robi swoje. Odezwie się jedynie jak czegoś nie wiem i spytam a tak to nic mi nie każe mi robić. W środę np poukładałam książki to nawet tego nie zauważyła. Równie dobrze mogłabym je porozwalać na środku.
No cóż. Potraktuję to jako nowe doświadczenie a za kilka miesięcy zacznę szukać czegoś nowego. Lubię czytać, ale ile można. W pracy trzeba też coś robić. Nawet jeżeli ma to być kserowanie czy naklejanie znaczków;)
A swoją drogą myślałam, że jak mają darmowego pracownika to chcą na nim coś skorzystać. A tu totalna olewka. Jak spytałam czy mogłabym coś zrobić to mówi: a jak chcesz to możesz ułożyć kilka książek w czytelni. Zajęło mi to aż 15 minut :). Paranoja.

Nudny staż.

09 maj 2015 - 19:38:05

ciesz się- zawsze lepsze to niż jakby mieli się Tobą wysługiwać ;)

Nudny staż.

09 maj 2015 - 19:38:43

Studiujesz bibliotekoznawstwo?

Nudny staż.

09 maj 2015 - 20:03:07

Nie ja jestem po pedagogice. Po prostu mimo moich długich starań nigdzie indziej nie udało mi się znaleźć.
Cieszyłabym się gdybym z racji niewielu obowiązków mogła wychodzić choć trochę wcześniej. Bo po 5- 6 godzinach praktycznie bez zajęcia to po prostu przysypiam. I mam tak dość, że co 5 minut patrzę na zegarek:P
Dobrze, że chociaż pieniądze są większe niż kiedyś. To obecnie mój główny motyw siedzenia tam;)

Nudny staż.

09 maj 2015 - 20:15:31

Nie narzekaj;p

Nudny staż.

10 maj 2015 - 09:19:18

Cytat
kasia5266
Nie ja jestem po pedagogice. Po prostu mimo moich długich starań nigdzie indziej nie udało mi się znaleźć.
Cieszyłabym się gdybym z racji niewielu obowiązków mogła wychodzić choć trochę wcześniej. Bo po 5- 6 godzinach praktycznie bez zajęcia to po prostu przysypiam. I mam tak dość, że co 5 minut patrzę na zegarek:P
Dobrze, że chociaż pieniądze są większe niż kiedyś. To obecnie mój główny motyw siedzenia tam;)
No to po co tam szłaś? :o Do pracy się idzie, nie na jakieś staże, w dodatku niezwiązane z wykształceniem.

Nudny staż.

10 maj 2015 - 13:02:02

Tylko, że po studiach bez doświadczenia zawodowego to jedyne co zostaje to praca na kasie. A w moim rejonie to i z tym jest problem o czym się przekonałam przez ostatnie kilka miesięcy.
Cytując moją koleżankę: "chętnie zostałabym w domu i poszukała czegoś ciekawszego,ale mnie na to nie stać:P
Za kilka miesięcy jak odłożę coś kasy to będę szukać czegoś w większym mieście. I nie będzie to raczej praca w bibliotece.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Nudny staż.

10 maj 2015 - 13:05:07

sama chętnie bym poszła na taki staż, pytaj codziennie czy możesz w czymś pomóc, na pewno jakieś dodatkowe zajęcie się dla Ciebie znajdzie

Nudny staż.

10 maj 2015 - 15:01:56

mi mowili ze lepiej zacząć od stażu, bo potem chętniej biorą do pracy jak ma sie jakies doświadczenie.... ja juz mam staż za sobą ;) ale nie narzekalam, bo udzielałam pożyczek i ludzi mialam pod dostatkiem ;)

Nudny staż.

10 maj 2015 - 18:00:27

Nie narzekaj. Ludzie nie mają pracy albo po studiach tyrają w McDonaldzie za grosze.

Nudny staż.

10 maj 2015 - 22:30:31

Cytat
kasia5266
Tylko, że po studiach bez doświadczenia zawodowego to jedyne co zostaje to praca na kasie. A w moim rejonie to i z tym jest problem o czym się przekonałam przez ostatnie kilka miesięcy.
Cytując moją koleżankę: "chętnie zostałabym w domu i poszukała czegoś ciekawszego,ale mnie na to nie stać:P
Za kilka miesięcy jak odłożę coś kasy to będę szukać czegoś w większym mieście. I nie będzie to raczej praca w bibliotece.
Z czego odłożysz? Ze stażu? To powinnaś się cieszyć że jesteś taka bogata że Cię na to stać, ludzie muszą już na studiach pracować na swoje utrzymanie. Inna kwestia że wtedy nie budzą się z ręką w nocniku jak te studia skończą.

Nudny staż.

10 maj 2015 - 22:59:41

Kurcze ... chciałabym się tak nudzić w pracy czy na stażu...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca przed stażem