Obecnie rozmawiamy o:

zabawki dla chłopców

9 minut temu

Urlop w górach

51 minut temu

Domek w górach

55 minut temu

Rewelacyjne okna

59 minut temu

Dobry psycholog

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sprzedaż przez Facebooka

04 kwi 2015 - 08:14:36

Dzień Dobry,
mam sporo wolnego czasu i postanowiłam go spożytkować z korzyścią. Na pewno chcę skupić się na sprzedaży bielizny <przez Facebooka jak już wspominałam> głównie ze względu na fakt, że nadal jest ciężko zdobyć stanik w pełnej rozmiarówce, tańszy niż kilkaset złotych. Jednak chciałam Was zapytać jak Wy sądzicie, czym można byłoby poszerzyć mój asortyment? No i kolejne pytania co Was przekonałoby do kupna bielizny? Ja myślę, że w Polsce nadal głównym wyznacznikiem jest cena, stąd chciałabym w miarę dobry produkt za wyjątkowo atrakcyjną cenę. Szczególnie, że staniki mają to do siebie, że szybko się zużywają niezależnie czy są z Triumpha czy z targu. ;)

Zapraszam do dyskusji, wszystkie opinie mile widziane. :)

Sprzedaż przez Facebooka

04 kwi 2015 - 08:32:25

Rozumiem, ze chcesz prowadzic sklep przez facebooka? Ja bym w takim sklepie raczej nic nie kupila. Jakis taki malo powazny sie wydaje. Biustonosz przed zakupem chcialabym najpierw przymierzyc. A jesli chodzi o uzupelnienie asortymentu, to dla mnie zawsze interesujace bedą porzadne pasy do ponczoch ( a nie kusidelka szerokosci sznurka) oraz ponczochy ( ale.nie samonosne, bo te są beznadziejne), o nylonach nie marzę...

Sprzedaż przez Facebooka

04 kwi 2015 - 09:47:59

Na fejsbuku jest wielu oszustów ludzie nie chca kupowac sama zostalam oszukana i nigdy juz nic w taki sposób nie kupie prędzej z allegro ale bielizna kiepska sprawa rozmiar rozmiarowi nie równy lepiej jest przymierzyć dotknąć sprawdzic materiał
Ja sprzedaje obowie ale trzymam sie dzieki stalym klientkom tak sprzedaż w necie byla by ciezka bo ludzie sie boja

Sprzedaż przez Facebooka

04 kwi 2015 - 09:48:25

A dlaczego akurat na facebooku chcesz sprzedawać?

Sprzedaż przez Facebooka

04 kwi 2015 - 18:24:53

Dlaczego na Facebooku? Myślałam o sklepie stacjonarnym, właśnie ze względu na możliwość przymierzenia, jednak jak wiadomo to wiąże się z dodatkowymi kosztami, natomiast większość korzysta z Facebooka, więc jest to wygodne. Mniejsze ryzyko wtopienia sporej ilości pieniędzy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Porada - technik dentystyczny